Suplování:   Úterý 18.2.2020 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hušková Zdenka (Absc)

-

Šik

Šik

Šik

Šik

Šik

-

-

-

-

-

-

Bohuňková Tamara (Absc)

-

Ple

Ple

Ple

Ple

Ple

-

....

....

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Dolhi Jana

6.hod

odpadá

ICT

4.CH (4S2T)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ICT

4.CH (4SA1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

ICT

4.CH (4SA1)

 

zrušeno

 

10.hod

odpadá

ICT

4.CH (4S2T)

 

zrušeno

Kubáčková Dana

8.hod

odpadá

MAT

2.V

 

změna hodiny

Kynčlová Zuzana

8.hod

změna

MAT

2.V

(56)

dohled

Plesl Tomáš

1.hod

spojeno (Boh Absc)

VYP

1.V (br1)+

(aFIG)

 
 

2.hod

spojeno (Boh Absc)

VYP

1.V (br1)+

(aFIG)

 
 

3.hod

spojeno (Boh Absc)

VYP

1.V (br1)+

(aFIG)

 
 

4.hod

spojeno (Boh Absc)

VYP

1.V (br1)+

(aFIG)

 
 

5.hod

spojeno (Boh Absc)

VYP

1.V (br1)+

(aFIG)

 

Pospíšil David

7.hod

odpadá

TEVd

1.CH (1CHD)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TEVd

1.CH (1CHD)+

 

zrušeno

Růžička Jakub

5.hod

přesun <<

CHV

4.CH

(56)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

CHV

4.CH

 

na 5.hod

Šikolová Renata

1.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

2.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

3.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

4.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

5.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.CH

7.hod

TEVd

1CHD

 

odpadá

 

(Pos)

 

8.hod

TEVd

1CHD

 

odpadá

 

(Pos)

1.V

1.hod

VYP

br1

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

1.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

2.hod

VYP

br1

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

2.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

3.hod

VYP

br1

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

3.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

4.hod

VYP

br1

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

4.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

5.hod

VYP

br1

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

5.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

2.CH

7.hod

TEVd

2ChD

 

odpadá

 

(Pos)

 

8.hod

TEVd

2ChD

 

odpadá

 

(Pos)

2.V

1.hod

VYP

br2

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

1.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

2.hod

VYP

br2

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

2.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

3.hod

VYP

br2

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

3.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

4.hod

VYP

br2

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

4.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

5.hod

VYP

br2

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

5.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

8.hod

MAT

 

(56)

změna

Kynčlová Zuzana

(Kub)

4.CH

5.hod

CHV

 

(56)

přesun <<

Růžička Jakub

z 9.hod

 

6.hod

ICT

4S2T

 

odpadá

 

(DolJ)

 

7.hod

ICT

4SA1

 

odpadá

 

(DolJ)

 

8.hod

ICT

4SA1

 

odpadá

 

(DolJ)

 

9.hod

CHV

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

10.hod

ICT

4S2T

 

odpadá

 

(DolJ)

 

 

Suplování:   Středa 19.2.2020 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hušková Zdenka (Absc)

-

-

-

-

-

-

-

Šik

Šik

Šik

Šik

-

Bohuňková Tamara (Absc)

-

-

-

-

-

-

-

Ple

Ple

Ple

Ple

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Kubáčková Dana

7.hod

výměna >>

MAT

1.CH

 

na 21.2. 5.hod

Plesl Tomáš

7.hod

spojeno (Boh Absc)

NAV

3.V (br3)+

(aFIG)

 
 

8.hod

spojeno (Boh Absc)

NAV

3.V (br3)+

(aFIG)

 
 

9.hod

spojeno (Boh Absc)

NAV

3.V (br3)+

(aFIG)

 
 

10.hod

spojeno (Boh Absc)

NAV

3.V (br3)+

(aFIG)

 

Rybářová Petra

7.hod

výměna <<

CJL

1.CH

(50)

z 21.2. 5.hod

Šikolová Renata

7.hod

spojeno (HuZ Absc)

NAV

3.V (ma3)+

(aRYT)

 
 

8.hod

spojeno (HuZ Absc)

NAV

3.V (ma3)+

(aRYT)

 
 

9.hod

spojeno (HuZ Absc)

NAV

3.V (ma3)+

(aRYT)

 
 

10.hod

spojeno (HuZ Absc)

NAV

3.V (ma3)+

(aRYT)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.CH

7.hod

CJL

 

(50)

výměna <<

Rybářová Petra

z 21.2. (Pá) 5.hod

3.V

7.hod

NAV

br3

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

7.hod

NAV

ma3

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

8.hod

NAV

br3

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

8.hod

NAV

ma3

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

9.hod

NAV

br3

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

9.hod

NAV

ma3

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

10.hod

NAV

br3

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

10.hod

NAV

ma3

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

4.V

7.hod

NAV

br4

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

7.hod

NAV

ma4

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

8.hod

NAV

br4

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

8.hod

NAV

ma4

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

9.hod

NAV

br4

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

9.hod

NAV

ma4

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

10.hod

NAV

br4

(aFIG)

spojí

Plesl Tomáš

(Boh)

 

10.hod

NAV

ma4

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.2.2020 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hušková Zdenka (Absc)

-

..

..

..

..

-

-

-

....

-

-

-

Bohuňková Tamara (Absc)

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Grosman Martin

1.hod

odpadá

NAV

3.V (biž3)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

NAV

3.V (biž3)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

NAV

3.V (biž3)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

NAV

3.V (biž3)+

 

zrušeno

Havlíčková Libuše

0.hod

navíc

TES

4.CH (4ChT)

(TECH)

za odpadlou

 

1.hod

změna

TEC

1.V (fi1)+

(TECH)

do úvazku

 

2.hod

změna

TEC

1.V (fi1)+

(TECH)

do úvazku

Janiga Stanislav

3.hod

změna

CJL

2.V (fi2)+

(54)

dohled

Linhartová Dana

1.hod

navíc

DVK

4.V

(EXT)

za odpadlou

 

2.hod

navíc

DVK

4.V

(EXT)

za odpadlou

 

3.hod

navíc

DVK

4.V

(EXT)

za odpadlou

 

4.hod

navíc

DVK

4.V

(EXT)

za odpadlou

 

5.hod

navíc

DVK

4.V

(EXT)

dohled

 

6.hod

navíc

DVK

4.V

(EXT)

dohled

 

7.hod

odpadá

DVK

2.V

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

DVK

2.V

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

DVK

4.V

 

zrušeno

Kubáčková Dana

5.hod

výměna >>

MAT

3.CH

 

na 21.2. 2.hod

Kurfiřtová Magdaléna

8.hod

odpadá

ANJs

4.V

 

zrušeno

Kynčlová Zuzana

0.hod

odpadá

VYPd

1.V (1VDe)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

VYPd

1.V (1VDe)

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

VYPd

1.V (1VDe)

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

VYPd

1.V (1VDe)

 

změna hodiny

Medek Petr

6.hod

navíc

ANJ

4.CH (4SA1)

(AJ1)

za odpadlou

 

7.hod

navíc

EKO

3.V

(AJ1)

za odpadlou

Plesl Tomáš

1.hod

odpadá

NAV

3.V (fi3)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

NAV

3.V (fi3)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

NAV

3.V (fi3)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

NAV

3.V (fi3)+

 

zrušeno

Polanská Anna

1.hod

navíc

NAV

3.V (fi3)

(aHUT)

 
 

2.hod

navíc

NAV

3.V (fi3)

(aHUT)

 
 

3.hod

navíc

NAV

3.V (fi3)

(aHUT)

 
 

4.hod

navíc

NAV

3.V (fi3)

(aHUT)

 

Rybářová Petra

5.hod

výměna <<

CJL

3.CH

(50)

z 21.2. 2.hod

Rýdl Tomáš

1.hod

spojeno (Kyn)

VYPd

1.V (1VDe)

(aPD2)

 
 

2.hod

spojeno (Kyn)

VYPd

1.V (1VDe)

(aPD2)

 
 

3.hod

spojeno (Kyn)

VYPd

1.V (1VDe)

(aPD2)

 
 

4.hod

odpadá

TEC

4.V (4VDe)

 

zrušeno

Šikolová Renata

1.hod

navíc

NAV

3.V (biž3)

(aRYT)

 
 

2.hod

navíc

NAV

3.V (biž3)

(aRYT)

 
 

3.hod

navíc

NAV

3.V (biž3)

(aRYT)

 
 

4.hod

navíc

NAV

3.V (biž3)

(aRYT)

 

Wünschová Jana

0.hod

odpadá

PCV

1.V (fi1)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

PCV

1.V (fi1)+

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

PCV

1.V (fi1)+

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

PCV

2.V (fi2)+

 

změna hodiny

Změny v rozvrzích tříd:

1.CH

0.hod

PCV

1ChT

 

odpadá

 

(Wün)

 

1.hod

TEC

1ChT

(TECH)

změna

Havlíčková Libuše

(Wün)

 

2.hod

TEC

1ChT

(TECH)

změna

Havlíčková Libuše

(Wün)

1.V

0.hod

VYPd

1VDe

 

odpadá

 

(Kyn)

 

0.hod

PCV

fi1

 

odpadá

 

(Wün)

 

1.hod

VYPd

1VDe

(aPD2)

spojí

Rýdl Tomáš

(Kyn)

 

1.hod

TEC

fi1

(TECH)

změna

Havlíčková Libuše

(Wün)

 

2.hod

VYPd

1VDe

(aPD2)

spojí

Rýdl Tomáš

(Kyn)

 

2.hod

TEC

fi1

(TECH)

změna

Havlíčková Libuše

(Wün)

 

3.hod

VYPd

1VDe

(aPD2)

spojí

Rýdl Tomáš

(Kyn)

 

3.hod

CJL

fi1

(54)

změna

Janiga Stanislav

(Wün)

2.V

0.hod

PCV

fi2

 

odpadá

 

(Wün)

 

1.hod

TEC

fi2

(TECH)

změna

Havlíčková Libuše

(Wün)

 

2.hod

TEC

fi2

(TECH)

změna

Havlíčková Libuše

(Wün)

 

3.hod

CJL

fi2

(54)

změna

Janiga Stanislav

(Wün)

 

7.hod

DVK

   

odpadá

 

(Lin)

 

8.hod

DVK

   

odpadá

 

(Lin)

3.CH

5.hod

CJL

 

(50)

výměna <<

Rybářová Petra

z 21.2. (Pá) 2.hod

3.V

1.hod

NAV

hu3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

1.hod

NAV

ma3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

1.hod

NAV

ry3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

1.hod

NAV

biž3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

1.hod

NAV

br3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

1.hod

NAV

fi3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

2.hod

NAV

ry3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

2.hod

NAV

ma3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

2.hod

NAV

hu3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

2.hod

NAV

biž3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

2.hod

NAV

br3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

2.hod

NAV

fi3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

3.hod

NAV

ma3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

3.hod

NAV

hu3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

3.hod

NAV

ry3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

3.hod

NAV

biž3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

3.hod

NAV

br3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

3.hod

NAV

fi3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

4.hod

NAV

ma3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

4.hod

NAV

ry3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

4.hod

NAV

hu3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

4.hod

NAV

biž3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

4.hod

NAV

br3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

4.hod

NAV

fi3

(aHUT)

navíc

Polanská Anna

 
 

6.hod

DVK

   

odpadá

 

(Lin)

 

7.hod

EKO

 

(AJ1)

navíc

Medek Petr

 

4.CH

0.hod

TES

4ChT

(TECH)

navíc

Havlíčková Libuše

 
 

6.hod

ANJ

4SA1

(AJ1)

navíc

Medek Petr

 

4.V

0.hod

TES

4VS

 

odpadá

 

(HaB)

 

1.hod

DVK

 

(EXT)

navíc

Linhartová Dana

 
 

2.hod

DVK

 

(EXT)

navíc

Linhartová Dana

 
 

3.hod

DVK

 

(EXT)

navíc

Linhartová Dana

 
 

4.hod

DVK

 

(EXT)

navíc

Linhartová Dana

 
 

5.hod

DVK

 

(EXT)

navíc

Linhartová Dana

 
 

6.hod

DVK

 

(EXT)

navíc

Linhartová Dana

 
 

7.hod

ANJ

4SA2

 

odpadá

 

(Med)

 

8.hod

ANJs

   

odpadá

 

(KuM)

 

9.hod

DVK

   

odpadá

 

(Lin)

 

 

Suplování:   Pátek 21.2.2020 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hušková Zdenka (Absc)

-

Šik

Šik

Šik

Šik

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Andarová Zuzana

3.hod

změna

ANC

4.CH

(50)

přespočetná hod.

Kubáčková Dana

2.hod

výměna <<

MAT

3.CH

(56)

z 20.2. 5.hod

 

5.hod

výměna <<

MAT

1.CH

(50)

z 19.2. 7.hod

Rybářová Petra

2.hod

výměna >>

CJL

3.CH

 

na 20.2. 5.hod

 

3.hod

odpadá

CJL

4.CH

 

změna hodiny

 

5.hod

výměna >>

CJL

1.CH

 

na 19.2. 7.hod

Šikolová Renata

1.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

2.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

3.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

4.hod

spojeno (HuZ Absc)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.CH

5.hod

MAT

 

(50)

výměna <<

Kubáčková Dana

z 19.2. (St) 7.hod

1.V

1.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

2.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

3.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

4.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

2.V

1.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

2.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

3.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

4.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

3.CH

2.hod

MAT

 

(56)

výměna <<

Kubáčková Dana

z 20.2. (Čt) 5.hod

4.CH

3.hod

ANC

 

(50)

změna

Andarová Zuzana

(Ryb)

 

Zpracováno v systému Bakaláři