Suplování:   Úterý 17.9.2019 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Grosman Martin

1.hod

spojeno (Rýd)

VYPd

2.V (2VDe)

(aKNI)

 
 

2.hod

spojeno (Rýd)

VYPd

2.V (2VDe)

(aKNI)

 
 

3.hod

spojeno (Rýd)

VYPd

2.V (2VDe)

(aKNI)

 

Medek Petr

9.hod

odpadá

EKO

3.V

 

zrušeno

 

10.hod

odpadá

ANJ

4.V (4SA1)+

 

zrušeno

Polanská Anna

6.hod

změna

TEC

2.V (2VDe)

(dHUT)

dohled

Rýdl Tomáš

1.hod

odpadá

VYPd

2.V (2VDe)

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

VYPd

2.V (2VDe)

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

VYPd

2.V (2VDe)

 

změna hodiny

 

6.hod

odpadá

TEC

2.V (2VDe)

 

změna hodiny

Wünschová Jana

9.hod

navíc

_TŘH

3.V

(AULA)

dohled

Změny v rozvrzích tříd:

2.V

1.hod

VYPd

2VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

2.hod

VYPd

2VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

3.hod

VYPd

2VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

6.hod

TEC

2VDe

(dHUT)

změna

Polanská Anna

(Rýd)

3.V

9.hod

_TŘH

 

(AULA)

navíc

Wünschová Jana

 

4.CH

10.hod

ANJ

4SA1

 

odpadá

 

(Med)

4.V

10.hod

ANJ

4SA1

 

odpadá

 

(Med)

 

 

Suplování:   Středa 18.9.2019 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Andarová Zuzana

3.hod

změna

ANC

4.CH (4ACh)

(56)

 
 

3.hod

spojeno (Such)

ANC

4.CH (4FS)

(56)

 

Dědková Jana

8.hod

změna

PIS

2.V (2V1)

(aRYT)

za odpadlou

 

9.hod

změna

PIS

2.V (2V1)

(aRYT)

za odpadlou

Doležal Libor

8.hod

odpadá

PIS

2.V (2V1)

 

změna hodiny

 

9.hod

odpadá

PIS

2.V (2V1)

 

změna hodiny

Grosman Martin

2.hod

spojeno (Rýd)

NAVd

4.V (4VDe)

(aKNI)

 
 

3.hod

spojeno (Rýd)

NAVd

4.V (4VDe)

(aKNI)

 
 

4.hod

změna

NAVd

4.V (4VDe)

(aPD2)

za odpadlou

Havlíčková Libuše

5.hod

spojeno (Rýd)

TES

4.V (4VDe)

(TECH)

 

Rýdl Tomáš

2.hod

odpadá

NAVd

4.V (4VDe)

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

NAVd

4.V (4VDe)

 

změna hodiny

 

4.hod

odpadá

NAVd

4.V (4VDe)

 

změna hodiny

 

5.hod

odpadá

TEC

4.V (4VDe)

 

změna hodiny

Suchardová Petra

3.hod

odpadá

FTA

4.CH (4FS)

 

změna hodiny

Změny v rozvrzích tříd:

2.V

8.hod

PIS

2V1

(aRYT)

změna

Dědková Jana

(DoL)

 

9.hod

PIS

2V1

(aRYT)

změna

Dědková Jana

(DoL)

3.CH

9.hod

ICT

3Ch1

 

odpadá

 

(Děd)

4.CH

3.hod

ANC

4ACh

(56)

změna

Andarová Zuzana

 
 

3.hod

ANC

4FS

(56)

spojí

Andarová Zuzana

(Such)

 

8.hod

ICT

4Ch1

 

odpadá

 

(Děd)

4.V

2.hod

NAVd

4VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

3.hod

NAVd

4VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

4.hod

NAVd

4VDe

(aPD2)

změna

Grosman Martin

(Rýd)

 

5.hod

TES

4VDe

(TECH)

spojí

Havlíčková Libuše

(Rýd)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 19.9.2019 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Grosman Martin

0.hod

spojeno (Rýd)

VYPd

2.V (2VDe)

(aKNI)

 
 

1.hod

spojeno (Rýd)

VYPd

2.V (2VDe)

(aKNI)

 
 

2.hod

spojeno (Rýd)

VYPd

2.V (2VDe)

(aKNI)

 

Hásek Jan

0.hod

spojeno (Wün)

NAV

4.V (fi4d)+

(aFIG)

 
 

1.hod

spojeno (Wün)

NAV

3.V (fi3)+

(aFIG)

 
 

2.hod

spojeno (Wün)

NAV

3.V (fi3)+

(aFIG)

 
 

3.hod

změna

NAV

3.V (fi3)+

(aFIG)

dohled

Rýdl Tomáš

0.hod

odpadá

VYPd

2.V (2VDe)

 

změna hodiny

 

1.hod

odpadá

VYPd

2.V (2VDe)

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

VYPd

2.V (2VDe)

 

změna hodiny

Wünschová Jana

0.hod

odpadá

PCV

4.V (fi4d)+

 

změna hodiny

 

1.hod

odpadá

PCV

4.V (fi4d)+

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

PCV

4.V (fi4d)+

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

PCV

4.V (fi4d)+

 

změna hodiny

Změny v rozvrzích tříd:

2.V

0.hod

VYPd

2VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

1.hod

VYPd

2VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

2.hod

VYPd

2VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

3.V

0.hod

NAV

fi3

(aFIG)

spojí

Hásek Jan

(Wün)

 

1.hod

NAV

fi3

(aFIG)

spojí

Hásek Jan

(Wün)

 

2.hod

NAV

fi3

(aFIG)

spojí

Hásek Jan

(Wün)

 

3.hod

NAV

fi3

(aFIG)

změna

Hásek Jan

(Wün)

4.V

0.hod

NAV

fi4d

(aFIG)

spojí

Hásek Jan

(Wün)

 

1.hod

NAV

fi4d

(aFIG)

spojí

Hásek Jan

(Wün)

 

2.hod

NAV

fi4d

(aFIG)

spojí

Hásek Jan

(Wün)

 

3.hod

NAV

fi4d

(aFIG)

změna

Hásek Jan

(Wün)

 

 

Suplování:   Pátek 20.9.2019 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Andarová Zuzana

5.hod

změna

ICT

2.CH (2Ch1)

(PC_Č)

dohled

Dědková Jana

5.hod

odpadá

ICT

2.CH (2Ch1)

 

změna hodiny

Grosman Martin

2.hod

spojeno (Rýd)

NAVd

4.V (4VDe)

(aKNI)

 
 

3.hod

spojeno (Rýd)

NAVd

4.V (4VDe)

(aKNI)

 
 

4.hod

změna

NAVd

4.V (4VDe)

(aPD2)

za odpadlou

Hásek Jan

5.hod

změna

NAV

3.V (3SA2)

(EXT)

dohled

Kurfiřtová Magdaléna

7.hod

odpadá

ANJ

2.V (2SA1)

 

zrušeno

Medek Petr

7.hod

odpadá

ANJ

3.CH (3SA2)

 

zrušeno

Rýdl Tomáš

2.hod

odpadá

NAVd

4.V (4VDe)

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

NAVd

4.V (4VDe)

 

změna hodiny

 

4.hod

odpadá

NAVd

4.V (4VDe)

 

změna hodiny

Smola Martin

1.hod

odpadá

ANJ

2.CH (2SA1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.V (3SA2)

 

změna hodiny

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.V (2SA2)+

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

2.CH

1.hod

ANJ

2SA1

 

odpadá

 

(Smo)

 

5.hod

ICT

2Ch1

(PC_Č)

změna

Andarová Zuzana

(Děd)

 

7.hod

ANJ

2SA2

 

odpadá

 

(Smo)

2.V

7.hod

ANJ

2SA1

 

odpadá

 

(KuM)

 

7.hod

ANJ

2SA2

 

odpadá

 

(Smo)

3.CH

7.hod

ANJ

3SA2

 

odpadá

 

(Med)

3.V

5.hod

NAV

3SA2

(EXT)

změna

Hásek Jan

(Smo)

4.V

2.hod

NAVd

4VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

3.hod

NAVd

4VDe

(aKNI)

spojí

Grosman Martin

(Rýd)

 

4.hod

NAVd

4VDe

(aPD2)

změna

Grosman Martin

(Rýd)

 

Zpracováno v systému Bakaláři