Suplování:   Čtvrtek 21.11.2019 (lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Bártlová Vladimíra

3.hod

navíc

_PRE

4.V

(AULA)

 

Hušková Zdenka

1.hod

odpadá

VYP

1.V (ma1)+

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

VYP

1.V (ma1)+

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

VYP

1.V (ma1)+

 

změna hodiny

Košťál Tomáš

1.hod

spojeno (Kyn)

VYPd

1.V (1VDe)

(aPD1)

 
 

2.hod

spojeno (Kyn)

VYPd

1.V (1VDe)

(aPD1)

 
 

3.hod

spojeno (Kyn)

VYPd

1.V (1VDe)

(aPD1)

 

Kynčlová Zuzana

1.hod

odpadá

VYPd

1.V (1VDe)

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

VYPd

1.V (1VDe)

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

VYPd

1.V (1VDe)

 

změna hodiny

Schindler Jan

3.hod

navíc

PCV

3.V (ry3)

(dRYT)

 

Skrbek Kamil

3.hod

navíc

PCV

3.V (hu3)

(dHUT)

 

Šikolová Renata

1.hod

spojeno (HuZ)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

2.hod

spojeno (HuZ)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 
 

3.hod

spojeno (HuZ)

VYP

1.V (ma1)+

(aRYT)

 

Šulcová Iveta

3.hod

navíc

PCV

3.V (ma3)

(dMAL)

 

Vacková Bohumila

3.hod

navíc

PCV

3.V (biž3)

(dBIŽ)

 

Vosáhlová Iva

9.hod

odpadá

CLC

1.CH (1Ch1)

 

zrušeno

 

10.hod

odpadá

CLC

1.CH (1Ch1)

 

zrušeno

Wünschová Jana

3.hod

navíc

PCV

3.V (fi3)

(dFIG)

 

Žalský Petr

3.hod

navíc

PCV

3.V (br3)

(dBRU)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.CH

9.hod

CLC

1Ch1

 

odpadá

 

(Vos)

 

10.hod

CLC

1Ch1

 

odpadá

 

(Vos)

1.V

1.hod

VYPd

1VDe

(aPD1)

spojí

Košťál Tomáš

(Kyn)

 

1.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

2.hod

VYPd

1VDe

(aPD1)

spojí

Košťál Tomáš

(Kyn)

 

2.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

3.hod

VYPd

1VDe

(aPD1)

spojí

Košťál Tomáš

(Kyn)

 

3.hod

VYP

ma1

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

2.V

1.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

2.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

 

3.hod

VYP

ma2

(aRYT)

spojí

Šikolová Renata

(HuZ)

3.V

3.hod

PCV

biž3

(dBIŽ)

navíc

Vacková Bohumila

 
 

3.hod

PCV

fi3

(dFIG)

navíc

Wünschová Jana

 
 

3.hod

PCV

ry3

(dRYT)

navíc

Schindler Jan

 
 

3.hod

PCV

br3

(dBRU)

navíc

Žalský Petr

 
 

3.hod

PCV

ma3

(dMAL)

navíc

Šulcová Iveta

 
 

3.hod

PCV

hu3

(dHUT)

navíc

Skrbek Kamil

 

4.V

3.hod

_PRE

 

(AULA)

navíc

Bártlová Vladimíra

 

 

 

Suplování:   Pátek 22.11.2019 (lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:

Hušková Zdenka

1.hod

odpadá

NAV

3.V (ma3)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

NAV

3.V (ma3)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

NAV

3.V (ma3)+

 

zrušeno

Bohuňková Tamara

1.hod

navíc

NAV

4.V (ma4)

(aBRU)

 
 

2.hod

navíc

NAV

4.V (ma4)

(aBRU)

 
 

3.hod

navíc

NAV

4.V (ma4)

(aBRU)

 

Schindler Jan

0.hod

odpadá

PCV

2.V (ry2)+

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

PCV

2.V (ry2)+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PCV

2.V (ry2)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PCV

2.V (ry2)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SPT

4.V (34RB)+

 

změna hodiny

Šikolová Renata

1.hod

navíc

NAV

3.V (ma3)

(aRYT)

 
 

2.hod

navíc

VYP

2.V (ry2)+

(aRYT)

 
 

3.hod

navíc

NAV

3.V (ma3)

(aRYT)

 

Žalský Petr

4.hod

změna

SPT

4.V (34RB)+

(dRYT)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.V

0.hod

PCV

ry1

 

odpadá

 

(Schi)

 

1.hod

VYP

ry1

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

2.hod

VYP

ry1

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

3.hod

VYP

ry1

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 

2.V

0.hod

PCV

ry2

 

odpadá

 

(Schi)

 

1.hod

VYP

ry2

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

2.hod

VYP

ry2

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

3.hod

VYP

ry2

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 

3.V

1.hod

NAV

ma3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

2.hod

NAV

ma3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

3.hod

NAV

ma3

(aRYT)

navíc

Šikolová Renata

 
 

4.hod

SPT

34RB

(dRYT)

změna

Žalský Petr

(Schi)

4.V

1.hod

NAV

ma4

(aBRU)

navíc

Bohuňková Tamara

 
 

2.hod

NAV

ma4

(aBRU)

navíc

Bohuňková Tamara

 
 

3.hod

NAV

ma4

(aBRU)

navíc

Bohuňková Tamara

 
 

4.hod

SPT

34RB

(dRYT)

změna

Žalský Petr

(Schi)

 

Zpracováno v systému Bakaláři