Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.9.
(Út)
 

 

Letní sklářská dílna

 

 

 

Plenér - Vysoké nad Jizerou

3.V

 

 
2.9.
(St)
 

 

Harmonizační dny 1. ročníky

 

 

 

Letní sklářská dílna

 

 

 

Plenér - Vysoké nad Jizerou

3.V

 

 
3.9.
(Čt)
 

 

Harmonizační dny 1. ročníky

 

 

 

Plenér - Vysoké nad Jizerou

3.V

 

 
4.9.
(Pá)
 

16:00-17:00

Vernisáž výstavy Učitelé po škole II v galerii Vlastimila Rady

 

 

 

Plenér - Vysoké nad Jizerou

3.V

 

 

Harmonizační dny 1. ročníky

 

 

 
7.9.
(Po)
 

7:00- 8:35

Volba zaměření
provázení 2 skupiny 1VS

1.V(fi1), 1.V(hu1), 1.V(br1), 1.V(ry1), 1.V(ma1), 1.V(bž1)

Gro, Šik

 

Nepřítomnost

 

DolJ

 
8.9.
(Út)
 

 

Podzimní termín maturitních ústních zkoušek
PD, VZS, ACH

 

 

 
9.9.
(St)
 

7:00-12:00

Nepřítomnost

 

Such

 
10.9.
(Čt)
 

 

Instalace vitrín - Texo plus

 

 

 

Nepřítomnost

 

DolJ

 

Převávání cen Karla Hubáčka

 

Has

 
11.9.
(Pá)
 

7:00-12:00

Nepřítomnost

 

Such

 

Podzimní maturity Dvůr Králové
předsedkyně Z. Andarová

 

And

 

Instalace vitrín - Texo plus

 

 

 
12.9.
(So)
 

10:00-17:00

Skleněné městečko

 

 

 
13.9.
(Ne)
 

10:00-17:00

Skleněné městečko

 

 

 
15.9.
(Út)
 

10:30-16:00

Nepřítomnost

 

DolJ

 
16.9.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

KuM

 

Financování SŠ - Liberec

 

Has

 
17.9.
(Čt)
 

 

Výjezdní školení ředitelů škol libereckého kraje - zrušeno C-19

 

Has

 
18.9.
(Pá)
 

9:45-13:00

Školení Kyberšikana
p. Melša žáci 9:45 - 11:20, učitelé 11:30 - 13:00 AULA

 

 

 

Výjezdní školení ředitelů škol libereckého kraje - zrušeno C-19

 

Has

 
19.9.
(So)
 

 

Skleněná sobota - sklářské trhy - Portheimka Praha

 

Schi

 
21.9.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

DolJ

 
22.9.
(Út)
 

7:00-12:00

Nepřítomnost

 

Such

10:00-13:00

Výjezdní zasedání KÚ v SUPŠS

 

Has, Med

 

DVPP

 

Ruz

 
23.9.
(St)
 

9:00-14:00

Porada na KÚ - Crystal Valley

 

Has

 

Nepřítomnost

 

And

 

DVPP

 

Ruz

 
24.9.
(Čt)
 

 

DVPP

 

Ruz

 
29.9.
(Út)
 

 

Nepřítomnost

 

Smo

 
30.9.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

Smo

 
1.10.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

Smo

 

Vernisáž výstavy školy v Muzeu východních Čech v Hradci Králové

 

 

 
2.10.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

Smo

 
5.10.
(Po)
 

 

Ukončení klauzurních prací 3V

 

 

 

Ukončení klauzurních prací 4V

 

 

 
6.10.
(Út)
 

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 

Obhajoby klauzurních prací 3V

 

 

 
8.10.
(Čt)
 

 

Obhajoby klauzurních prací 4V

 

 

 
9.10.
(Pá)
 

 

Design blok Praha
bižuterie

 

Gro

 
12.10.
(Po)
 

 

Exkurze TEC

4.V(4VDe)

Kyn

 
13.10.
(Út)
 

7:45-15:30

Klauzurní práce 2VS

2.V(2VS)

 

 

Exkurze TEC

4.V(4VDe)

Kyn

 
14.10.
(St)
 

 

Odborná exkurze DVK
Praha - Rembrandt+barokní památky Prahy

3.V

PaL

 

Exkurze TEC

4.V(4VDe)

Kyn

 
15.10.
(Čt)
 

 

Den otevřených dveří

 

 

 

EDUCA Liberec

 

 

 
16.10.
(Pá)
 

 

MSB Jablonec TRENDY.DESIGN.PRODUKCE
bižuterie

 

Gro

 

EDUCA Liberec

 

 

 
17.10.
(So)
 

 

EDUCA Liberec

 

 

 
19.10.
(Po)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 2VDe, 3VDe

2.V(2VDe), 3.V(3VDe)

 

 
20.10.
(Út)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 2VDe, 3VDe

2.V(2VDe), 3.V(3VDe)

 

 

ZUŠ Rovensko

 

Šik

 
22.10.
(Čt)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 1VDe

1.V(1VDe)

 

 

Začátek realizace klauzurní práce 2VDe

2.V(2VDe)

 

 

Odborná exkurze DVK 4.V
Rembrandt + ND Praha

4.V

PaL

 
23.10.
(Pá)
 

 

Prezentace oborů školy v MVČ v Hradci Králové
pro ZŠ a ZUŠ

 

 

 

Muzejní noc v MVČ v Hradci Králové - prezentace oborů

 

 

 
26.10.
(Po)
 

 

Ředitelksé volno

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH

 

 
27.10.
(Út)
 

 

Ředitelksé volno

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH

 

 
29.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
30.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
2.11.
(Po)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 4VDe

4.V(4VDe)

 

7:50-15:30

Klauzurní práce 4VS

4.V(4VS)

 

 

Začátek realizace klauzurní práce 1VDe

1.V(1VDe)

 

 

Ukončení návrhové činnosti písma pro Stezku svobody

 

 

 
3.11.
(Út)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 4VDe

4.V(4VDe)

 

7:50-15:30

Klauzurní práce 4VS

4.V(4VS)

 

 

Začátek realizace klauzurní práce 3VDe

3.V(3VDe)

 

 
4.11.
(St)
 

 

Burza škol Semily

 

 

 
7.11.
(So)
 

10:00-17:00

Crystal Valley

 

 

 
8.11.
(Ne)
 

10:00-17:00

Crystal Valley

 

 

 
10.11.
(Út)
 

 

Burza škol Mladá Boleslav

 

 

 

Začátek realizace klauzurní práce 4VDe

4.V(4VDe)

 

 
16.11.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
20.11.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 

Začátek realizace 4VS

 

 

 
23.11.
(Po)
 

13:30-13:45

Uzavírání známek

 

 

 
24.11.
(Út)
 

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 
27.11.
(Pá)
 

 

Rodičovské schůzky

 

 

 
7.12.
(Po)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 2VS, 3VS

2.V(2VS), 3.V(3VS)

 

 
8.12.
(Út)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 2VS, 3VS

2.V(2VS), 3.V(3VS)

 

 
15.12.
(Út)
 

7:45-13:00

Klauzurní práce 1VS

1.V(fi1), 1.V(hu1), 1.V(br1), 1.V(ry1), 1.V(ma1), 1.V(bž1)

 

 
23.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
24.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
25.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
26.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
27.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
28.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
29.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
30.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
31.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
1.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
2.1.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
3.1.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
4.1.
(Po)
 

 

Začátek realizace klauzurních prací 2VS

 

 

 
5.1.
(Út)
 

8:00-16:00

Přijímací řízení s talentovou zkouškou 1. kolo

 

 

 
6.1.
(St)
 

8:00-16:00

Přijímací řízení s talentovou zkouškou 1. kolo

 

 

 
8.1.
(Pá)
 

 

Začátek realizace klauzurních prací 3VS

 

 

 
14.1.
(Čt)
 

 

Konec realizace klauzurní práce 2VDe

2.V(2VDe)

 

 

Konec realizace klauzurní práce 1VDe

1.V(1VDe)

 

 
15.1.
(Pá)
 

 

Konec realizace klauzurní práce 3VDe

3.V(3VDe)

 

 
19.1.
(Út)
 

 

Konec realizace klauzurní práce 4VDe

4.V(4VDe)

 

 

Obhajoba klauzurní práce 2VDe

2.V(2VDe)

 

 

Obhajoba klauzurní práce 1VDe

1.V(1VDe)

 

 
21.1.
(Čt)
 

 

Obhajoba klauzurní práce 4VDe
od 10:35

4.V(4VDe)

 

 

Obhajoba klauzurní práce 3VDe
ráno

3.V(3VDe)

 

 
22.1.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 
25.1.
(Po)
 

13:30-13:45

Uzavírání známek

 

 

 
26.1.
(Út)
 

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 
28.1.
(Čt)
 

 

Předávání pololetních vysvědčení

 

 

 
29.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
1.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
2.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
3.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
4.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
5.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
6.2.
(So)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
7.2.
(Ne)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
10.2.
(St)
 

 

Den otevřených dveří

 

 

 
13.2.
(So)
 

 

Maturitní ples 2021

 

 

 
23.2.
(Út)
 

 

Konec realizace klauzurních prací 4VS

 

 

 
8.3.
(Po)
 

7:50-15:30

Maturitní grafická práce

4.V

 

 
9.3.
(Út)
 

7:50-15:30

Maturitní grafická práce

4.V

 

 
14.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz 1. a 2. ročníky

 

 

 
15.3.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz 1. a 2. ročníky

 

 

 
16.3.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz 1. a 2. ročníky

 

 

 
17.3.
(St)
 

 

Lyžařský kurz 1. a 2. ročníky

 

 

 
18.3.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz 1. a 2. ročníky

 

 

 
19.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz 1. a 2. ročníky

 

 

 
22.3.
(Po)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 2VDe

2.V(2VDe)

 

 
23.3.
(Út)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 2VDe

2.V(2VDe)

 

 

Začátek realizace maturitních prací 4V

 

 

 
25.3.
(Čt)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 3VDe

3.V(3VDe)

 

 
26.3.
(Pá)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 1VDe

1.V(1VDe)

 

7:50-15:30

Klauzurní práce 3VDe

3.V(3VDe)

 

 
30.3.
(Út)
 

 

Konec realizace klauzurních prací 3VS

 

 

 
1.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
2.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
3.4.
(So)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
4.4.
(Ne)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
5.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
6.4.
(Út)
 

 

Začátek realizace klauzurní práce 3VDe

1.V(1VDe)

 

 
8.4.
(Čt)
 

 

Začátek realizace klauzurní práce 2VDe

2.V(2VDe)

 

 

Začátek realizace klauzurní práce 1VDe

1.V(1VDe)

 

 
15.4.
(Čt)
 

7:50-11:20

Klauzurní práce 4VS

4.V(4VS)

 

 
16.4.
(Pá)
 

 

Odborná exkurze DVK Itálie

3.V

 

 
17.4.
(So)
 

 

Odborná exkurze DVK Itálie

3.V

 

 
18.4.
(Ne)
 

 

Odborná exkurze DVK Itálie

3.V

 

 
19.4.
(Po)
 

 

Odborná exkurze DVK Itálie

3.V

 

 
20.4.
(Út)
 

 

Odborná exkurze DVK Itálie

3.V

 

 
21.4.
(St)
 

 

Odborná exkurze DVK Itálie

3.V

 

 
22.4.
(Čt)
 

 

Konec realizace klauzurních prací 2VS

 

 

 

Odborná exkurze DVK Itálie

3.V

 

 
23.4.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 

Odborná exkurze DVK Itálie

3.V

 

 
26.4.
(Po)
 

13:30-13:45

Uzavírání známek

 

 

 
27.4.
(Út)
 

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 
30.4.
(Pá)
 

15:00-17:30

Rodičovské schůzky

 

 

 

Vysvědčení 4. ročníky

4.CH, 4.V

 

 
3.5.
(Po)
 

 

Maturity - Didaktické testy a písemné práce

 

 

 
4.5.
(Út)
 

 

Maturity - Didaktické testy a písemné práce

 

 

 
5.5.
(St)
 

 

Maturity - Didaktické testy a písemné práce

 

 

 
6.5.
(Čt)
 

 

Maturity - Didaktické testy a písemné práce

 

 

 
7.5.
(Pá)
 

 

Maturity - Didaktické testy a písemné práce

 

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 
8.5.
(So)
 

 

Slavnostní otevření Stezky svobody - Horní Maxov

 

 

 
10.5.
(Po)
 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 
11.5.
(Út)
 

7:50-13:00

Klauzurní práce 2VS

2.V(2VS)

 

 

Praktické maturitní práce ACH

4.CH

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 
12.5.
(St)
 

 

Praktické maturitní práce ACH

4.CH

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 
13.5.
(Čt)
 

7:50-11:20

Klauzurní práce 3VS

3.V(3VS)

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 
14.5.
(Pá)
 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 
16.5.
(Ne)
 

 

Plenér

2.V

 

 
17.5.
(Po)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Sportovní kurz

2.CH

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 

Plenér

2.V

 

 

Svatý týden 4.CH

4.CH

 

 
18.5.
(Út)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Sportovní kurz

2.CH

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 

Plenér

2.V

 

 

Svatý týden 4.CH

4.CH

 

 
19.5.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Sportovní kurz

2.CH

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 

Plenér

2.V

 

 

Svatý týden 4.CH

4.CH

 

 
20.5.
(Čt)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Odborná exkurze DVK 1V Kuks, Hostinné

1.V

PaL

 

Sportovní kurz

2.CH

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 

Plenér

2.V

 

 

Svatý týden 4.CH

4.CH

 

 
21.5.
(Pá)
 

 

Odevzdání písemné práce 4V

 

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Konec realizace maturitních prací 4V

 

 

 

Sportovní kurz

2.CH

 

 

Intenzivní maturitní práce 4V

 

 

 

Plenér

2.V

 

 

Svatý týden 4.CH

4.CH

 

 
24.5.
(Po)
 

 

Svatý týden 4.V

4.V

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní maturitní zkoučky 4.CH

4.CH

 

 
25.5.
(Út)
 

 

Svatý týden 4.V

4.V

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní maturitní zkoučky 4.CH

4.CH

 

 
26.5.
(St)
 

 

Svatý týden 4.V

4.V

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Odborná exkurze DVK 2.V Praha
NG - Anežský klášter - sbírka středověkého umění + středověké památky Prahy

2.V

PaL

 

Ústní maturitní zkoučky 4.CH

4.CH

 

 
27.5.
(Čt)
 

 

Svatý týden 4.V

4.V

 

 

Odborná exkurze DVK 1V ?NG Praha?

1.V

PaL

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní maturitní zkoučky 4.CH

4.CH

 

 
28.5.
(Pá)
 

 

Svatý týden 4.V

4.V

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní maturitní zkoučky 4.CH

4.CH

 

 
31.5.
(Po)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Prezentace maturitních prací 4V

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky 4.V

4.V

 

 
1.6.
(Út)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky 4.V

4.V

 

 
2.6.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky 4.V

4.V

 

 
3.6.
(Čt)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky 4.V

4.V

 

 
4.6.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky 4.V

4.V

 

 
8.6.
(Út)
 

7:50-15:30

Klauzurní práce 1VS

1.V(fi1), 1.V(hu1), 1.V(br1), 1.V(ry1), 1.V(ma1), 1.V(bž1)

 

 
10.6.
(Čt)
 

 

Konec realizace klauzurní práce 1VDe

1.V(1VDe)

 

 

Konec realizace klauzurní práce 2VDe

2.V(2VDe)

 

 
11.6.
(Pá)
 

 

? předávání maturitních vysvědčení?

4.CH, 4.V

 

 

Konec realizace klauzurní práce 3VDe

3.V(3VDe)

 

 
15.6.
(Út)
 

 

Obhajoba klauzurní práce 2VDe

2.V(2VDe)

 

 

Obhajoba klauzurní práce 1VDe

1.V(1VDe)

 

 
17.6.
(Čt)
 

 

Obhajoba klauzurní práce 3VDe

3.V(3VDe)

 

 
19.6.
(So)
 

 

Oslavy 100 let školy

 

 

 
25.6.
(Pá)
 

13:30-13:45

Uzavírání známek

 

 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 
28.6.
(Po)
 

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 
30.6.
(St)
 

 

Předávání vysvědčení

 

 

15.9.2020 (15:57)

Zpracováno v systému Bakaláři