Přehled akcí: školní rok 2019/20

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.9.
(Út)
 

17:00-19:00

Prezentace výtvarníků pro žáky v rámci LSD 2019
Czepcová Irena 17:00 Podracký Tadeáž 18:00

 

 

 

Absence

 

Děd

 
4.9.
(St)
 

17:00-19:00

Prezentace výtvarníků pro žáky v rámci LSD 2019
Havlíčková Marta 17:00 Hásek Jan 18:00

 

 

 

Harmonizační dny Malá Skála
1V Melichar, Bohuňková, Grosman 1CH Kurfiřtová, Růžička + st-Suchardová, čt-Pospíšil, pá-Vosáhlová

1.CH, 1.V

MG, KuM, Boh, Ruz

 

Huť - výměna pánve - studenti hutě
dHUT

 

 

 
5.9.
(Čt)
 

 

Harmonizační dny Malá Skála
1V Melichar, Bohuňková, Grosman 1CH Kurfiřtová, Růžička + st-Suchardová, čt-Pospíšil, pá-Vosáhlová

1.CH, 1.V

MG, KuM, Boh, Ruz

 
6.9.
(Pá)
 

 

Harmonizační dny Malá Skála
1V Melichar, Bohuňková, Grosman 1CH Kurfiřtová, Růžička + st-Suchardová, čt-Pospíšil, pá-Vosáhlová

1.CH, 1.V

MG, KuM, Boh, Ruz

 
10.9.
(Út)
 

 

Maturity JBC

 

Jani

 
11.9.
(St)
 

7:00-12:10

Exkurze Preciosa Zásada
3V bižu + 4V bižu

 

MG

11:30-16:00

Nepřítomnost

 

Děd

 

Ústní maturitní zkoušky - podzimní termín - ACH, PD, VZS

 

 

 
12.9.
(Čt)
 

8:00-12:00

Projektové dny ZŠ Velké Hamry

 

ŽidJ

 

Maturity Dvůr Králové

 

And

 
14.9.
(So)
 

 

Skleněné městečko

 

 

 
15.9.
(Ne)
 

 

Skleněné městečko

 

 

 
16.9.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
17.9.
(Út)
 

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
18.9.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
19.9.
(Čt)
 

8:00-16:00

Projektové dny ZŠ Hejnice

 

Kol, Wün, ŽidJ

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
20.9.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
24.9.
(Út)
 

 

DVPP Praha

 

Such, Wün

 
26.9.
(Čt)
 

 

Exkurze DVK Praha

4.V

Lin, Ryb

 
27.9.
(Pá)
 

 

Odborná exkurze
Ontex Turnov a Pivovar Rohozec

4.CH

Ruz

 
4.10.
(Pá)
 

 

AMOS Jablonec nad Nisou - burza škol

 

 

 
7.10.
(Po)
 

14:00-16:00

Absence pedagoga

 

KuM

 
8.10.
(Út)
 

 

Odborná Exkurze
Zentiva Praha

4.CH

Ruz

 
9.10.
(St)
 

 

EDUCA Liberec - burza škol

 

 

 
10.10.
(Čt)
 

 

EDUCA Liberec - burza škol

 

 

 
11.10.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

Kol

 
14.10.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

Kol

 
15.10.
(Út)
 

 

Exkurze TES
Teplice a okolí - Bubí, Hrob

2.CH(2TS), 3.V(3VS), 4.CH(4TS), 4.V(4VS)

HaB, Ruz

 
17.10.
(Čt)
 

 

Den otevřených dveří VV

 

 

 
18.10.
(Pá)
 

 

Výměna pánve
huťáci 1.-4. ročník

 

 

 
21.10.
(Po)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 2PD

2.V(2VDe)

 

8:00-16:00

Konference o technologiích ve vzdělávání Liberec

 

Bar

14:00-16:00

Absence pedagoga

 

KuM

 

Technologická exkurze

4.V(4VDe)

Kyn

 
22.10.
(Út)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 2PD

2.V(2VDe)

 

 

IQ landie NAKAPII.

2.CH, 3.CH

Bar, Such

 

Technologická exkurze

4.V(4VDe)

Kyn

 
23.10.
(St)
 

 

Technologická exkurze

4.V(4VDe)

Kyn

 
24.10.
(Čt)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 3PD

3.V(3VDe)

 

10:00-15:00

Sklářské svítání, Jablonec nad Nisou

 

Bar

 
25.10.
(Pá)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 3PD

3.V(3VDe)

 

 

Exkurze TOPTEC, CRYTUR

4.CH

HaB, Ruz

 
26.10.
(So)
 

10:00-17:00

CRYSTAL VALLEY

 

 

 
29.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
30.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
31.10.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
1.11.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
4.11.
(Po)
 

7:00-10:30

Absence

 

KuM

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce

4.V(4VDe), 4.V(4VS)

 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 1PD

1.V(1VD)

 

 

Exkurze Muller Pharma

4.CH

Ruz

 
5.11.
(Út)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce

4.V(4VDe), 4.V(4VS)

 

 

Pišqworky - oblastní turnaj

 

 

 
7.11.
(Čt)
 

 

ÚP Mladá Boleslav- burza škol

 

 

 

Projektové vyučování a další aktivizační strategie ve výuce
Praha

 

Bar

 
8.11.
(Pá)
 

13:15-16:00

Absence pedagoga

 

KuM

 

Projektové vyučování a další aktivizační strategie ve výuce
Praha

 

Bar

 
12.11.
(Út)
 

12:15-15:45

Bezpečnostní školení
max 25 zaměstnanců

 

 

 

Exkurze TES
Jičín, Litomyšl

1.CH(1ChT), 2.CH(2TS), 3.V(3VS), 4.CH(4TS), 4.V(4VS)

Bar, HaB, Wün

 
13.11.
(St)
 

13:00-17:00

Absence

 

KuM

 
20.11.
(St)
 

7:50-10:30

Filmové představení

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

Kub, Mal, Maz, Boh, Ruz, Such, Šik, Wün

 
22.11.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 
25.11.
(Po)
 

16:00-16:15

Uzavírání klasifikace

 

 

 

Zahájení realizace klauzurních prací

4.V(4VS)

 

 
26.11.
(Út)
 

13:45-15:45

Klasifikační porada

 

 

 
27.11.
(St)
 

12:15-13:45

Prezentace Univerzity Pardubice - FCHT

3.CH, 4.CH

 

 
29.11.
(Pá)
 

15:00-17:30

Rodičovské schůzky

 

 

 

Školení Liberec

 

And

 
9.12.
(Po)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 3VS

3.V(3VS)

 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 2VS

2.V(2VS)

 

 
10.12.
(Út)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 3VS

3.V(3VS)

 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 2VS

2.V(2VS)

 

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
11.12.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
12.12.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
13.12.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
16.12.
(Po)
 

7:50-13:00

Klauzurní práce kresba 1VS

1.V(1VS)

 

13:30-15:00

Komunikace - Jaroslav Pekara
všichni pedagogové

 

Smo

15:30-20:00

Vánoční posezení zaměstnanců školy

 

 

 
19.12.
(Čt)
 

10:00-12:00

Sexuální výchova a prevence rizikového chování - přednáška MUDr. Radima Uzla

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

Kub, Mal, Maz, Boh, Ruz, Such, Šik, Wün

 
23.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
24.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
25.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
26.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
27.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
30.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
31.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
1.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
2.1.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
3.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
6.1.
(Po)
 

 

Zahájení realizace klauzurních prací 2VS

 

 

 
7.1.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky PD, VZS

 

 

 

Zahájení realizace klauzurních prací 3VS

 

 

 
8.1.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky PD, VZS

 

 

 
17.1.
(Pá)
 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce 1PD

1.V(1VDe)

 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce 2PD

2.V(2VDe)

 

 
21.1.
(Út)
 

 

Náhradní termín talentových zkoušek 1.termín

 

 

 
22.1.
(St)
 

 

Náhradní termín talentových zkoušek 2.termín

 

 

 
23.1.
(Čt)
 

 

DVK exkurze Praha umění 20.století

4.V

Lin

 
24.1.
(Pá)
 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce 3VDe

3.V(3VDe)

 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurních prací 4VS

4.V(4VS)

 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 
27.1.
(Po)
 

16:00-16:15

Uzavírání klasifikace

 

 

 
28.1.
(Út)
 

13:45-15:45

Klasifikační porada

 

 

 
31.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 
5.2.
(St)
 

 

Den otevřených dveří CHE

 

 

 
8.2.
(So)
 

 

Maturitní ples

 

 

 
14.2.
(Pá)
 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurní práce

4.V(4VS)

 

 
26.2.
(St)
 

 

Terezín

3.CH, 3.V

Mal

 
2.3.
(Po)
 

7:00-13:00

Grafická maturitní zkouška 4VS

4.V(4VS)

 

 
3.3.
(Út)
 

7:00-13:00

Grafická maturitní zkouška 4VS

4.V(4VS)

 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 1PD

1.V(1VDe)

 

 
9.3.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
10.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
11.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
12.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
13.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
15.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz

1.CH, 1.V

Boh, Pos, Ruz

 
16.3.
(Po)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 2VPD

2.V(2VDe)

 

 

Lyžařský kurz

1.CH, 1.V

Boh, Pos, Ruz

 
17.3.
(Út)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 2VPD

2.V(2VDe)

 

 

Lyžařský kurz

1.CH, 1.V

Boh, Pos, Ruz

 

Maturity na nečisto 3.V

 

Lin, Mal, Wün

 

Asociace chemických škol na SUPŠS Železný Brod

 

Vos

 
18.3.
(St)
 

 

Asociace chemických škol na SUPŠS Železný Brod

 

Vos

 

Lyžařský kurz

1.CH, 1.V

Boh, Pos, Ruz

 
19.3.
(Čt)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 3 PD

3.V(3VDe)

 

 

Lyžařský kurz

1.CH, 1.V

Boh, Pos, Ruz

 
20.3.
(Pá)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 3 PD

3.V(3VDe)

 

7:50- 9:25

Matematický klokan

 

Kub

 

Lyžařský kurz

1.CH, 1.V

Boh, Pos, Ruz

 
23.3.
(Po)
 

 

Zahájení dílenské práce 1VS

 

 

 
26.3.
(Čt)
 

 

DVK exkurze Praha

1.V, 2.V

Lin

 
6.4.
(Po)
 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurních prací 2VS

2.V(2VS)

 

 
8.4.
(St)
 

 

Státní maturitní zkoušky

 

 

 
9.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 
10.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 
13.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 
15.4.
(St)
 

 

Klauzurní práce figura
4 vyučovací hodiny

4.V(4VS)

 

 
16.4.
(Čt)
 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurní práce 3VS

3.V(3VS)

 

 
17.4.
(Pá)
 

 

DVK exkurze Itálie

2.V, 3.V

Lin, Šik, Wün

 
20.4.
(Po)
 

 

DVK exkurze Itálie

2.V, 3.V

Lin, Šik, Wün

 
21.4.
(Út)
 

 

DVK exkurze Itálie

2.V, 3.V

Lin, Šik, Wün

 
22.4.
(St)
 

 

DVK exkurze Itálie

2.V, 3.V

Lin, Šik, Wün

 
23.4.
(Čt)
 

 

DVK exkurze Itálie

2.V, 3.V

Lin, Šik, Wün

 
24.4.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

16:00-16:15

Uzavírání klasifikace

 

 

 

DVK exkurze Itálie

2.V, 3.V

Lin, Šik, Wün

 
27.4.
(Po)
 

13:45-15:45

Klasifikační porada

 

 

 
28.4.
(Út)
 

 

Praktická maturita ACH, TS

 

And, Ruz

 
29.4.
(St)
 

 

Praktická maturita ACH, TS

 

And, Ruz

 
30.4.
(Čt)
 

15:00-17:30

Rodičovské schůzky

 

 

 

Státní maturitní zkoušky

 

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 
1.5.
(Pá)
 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 
4.5.
(Po)
 

 

Klauzurní práce 2VS??? lebka
6 vyučovacích hodin

 

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Státní maturitní zkoušky

 

 

 

Maturitní zkoušky státní část - didaktické testy a písemné práce
??? přesné termíny budou známy cca koncem lednu 2020???

 

 

 

Klauzurní práce 3VS???
4 vyučovací hodiny

 

 

 
5.5.
(Út)
 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Státní maturitní zkoušky

 

 

 

Maturitní zkoušky státní část - didaktické testy a písemné práce
??? přesné termíny budou známy cca koncem lednu 2020???

 

 

 
6.5.
(St)
 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Státní maturitní zkoušky

 

 

 

Maturitní zkoušky státní část - didaktické testy a písemné práce
??? přesné termíny budou známy cca koncem lednu 2020???

 

 

 
7.5.
(Čt)
 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Maturita na nečisto

3.CH

And, Ruz

 
8.5.
(Pá)
 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 
11.5.
(Po)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 
12.5.
(Út)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 
13.5.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 
14.5.
(Čt)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 
15.5.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky

4.V

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 
18.5.
(Po)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 
19.5.
(Út)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 
20.5.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 
21.5.
(Čt)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

DVK exkurze Praha

3.V

Lin, Wün

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 
22.5.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 
25.5.
(Po)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
26.5.
(Út)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
27.5.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
28.5.
(Čt)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
29.5.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
30.5.
(So)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
1.6.
(Po)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
2.6.
(Út)
 

 

DVK exkurze Praha

3.V

Lin, Wün

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
3.6.
(St)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
4.6.
(Čt)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
5.6.
(Pá)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 

Hodnocení dílenské práce 1VS
jen dílenští po výuce

1.V(1VS)

 

 
8.6.
(Po)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 1VS

1.V(1VS)

 

 
11.6.
(Čt)
 

7:00- 9:45

Obhajoba klauzurní práce 1PD

1.V(1VDe)

 

 
12.6.
(Pá)
 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce 2PD

2.V(2VDe)

 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce

3.V(3VDe)

 

 
20.6.
(So)
 

 

Oslava 100. let od založení školy

 

 

 
25.6.
(Čt)
 

16:00-16:15

Uzavírání klasifikace

 

 

 
26.6.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

13:45-15:45

Klasifikační porada

 

 

11.11.2019 (16:07)

Zpracováno v systému Bakaláři