Přehled akcí: školní rok 2019/20

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.9.
(Út)
 

17:00-19:00

Prezentace výtvarníků pro žáky v rámci LSD 2019
Czepcová Irena 17:00 Podracký Tadeáž 18:00

 

 

 

Absence

 

DolJ

 
4.9.
(St)
 

17:00-19:00

Prezentace výtvarníků pro žáky v rámci LSD 2019
Havlíčková Marta 17:00 Hásek Jan 18:00

 

 

 

Harmonizační dny Malá Skála
1V Melichar, Bohuňková, Grosman 1CH Kurfiřtová, Růžička + st-Suchardová, čt-Pospíšil, pá-Vosáhlová

1.CH, 1.V

MG, KuM, Boh, Ruz

 

Huť - výměna pánve - studenti hutě
dHUT

 

 

 
5.9.
(Čt)
 

 

Harmonizační dny Malá Skála
1V Melichar, Bohuňková, Grosman 1CH Kurfiřtová, Růžička + st-Suchardová, čt-Pospíšil, pá-Vosáhlová

1.CH, 1.V

MG, KuM, Boh, Ruz

 
6.9.
(Pá)
 

 

Harmonizační dny Malá Skála
1V Melichar, Bohuňková, Grosman 1CH Kurfiřtová, Růžička + st-Suchardová, čt-Pospíšil, pá-Vosáhlová

1.CH, 1.V

MG, KuM, Boh, Ruz

 
10.9.
(Út)
 

 

Maturity JBC

 

Jani

 
11.9.
(St)
 

7:00-12:10

Exkurze Preciosa Zásada
3V bižu + 4V bižu

 

MG

11:30-16:00

Nepřítomnost

 

DolJ

 

Ústní maturitní zkoušky - podzimní termín - ACH, PD, VZS

 

 

 
12.9.
(Čt)
 

8:00-12:00

Projektové dny ZŠ Velké Hamry

 

ŽidJ

 

Maturity Dvůr Králové

 

And

 
14.9.
(So)
 

 

Skleněné městečko

 

 

 
15.9.
(Ne)
 

 

Skleněné městečko

 

 

 
16.9.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
17.9.
(Út)
 

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
18.9.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
19.9.
(Čt)
 

8:00-16:00

Projektové dny ZŠ Hejnice

 

Kol, Wün, ŽidJ

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
20.9.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

Rýd

 
24.9.
(Út)
 

 

DVPP Praha

 

Such, Wün

 
26.9.
(Čt)
 

 

Exkurze DVK Praha

4.V

Lin, Ryb

 
27.9.
(Pá)
 

 

Odborná exkurze
Ontex Turnov a Pivovar Rohozec

4.CH

Ruz

 
4.10.
(Pá)
 

 

AMOS Jablonec nad Nisou - burza škol

 

 

 
7.10.
(Po)
 

14:00-16:00

Absence pedagoga

 

KuM

 
8.10.
(Út)
 

 

Odborná Exkurze
Zentiva Praha

4.CH

Ruz

 
9.10.
(St)
 

 

EDUCA Liberec - burza škol

 

 

 
10.10.
(Čt)
 

 

EDUCA Liberec - burza škol

 

 

 
11.10.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

Kol

 
14.10.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

Kol

 
15.10.
(Út)
 

 

Exkurze TES
Teplice a okolí - Bubí, Hrob

2.CH(2TS), 3.V(3VS), 4.CH(4TS), 4.V(4VS)

HaB, Ruz

 
17.10.
(Čt)
 

 

Den otevřených dveří VV

 

 

 
18.10.
(Pá)
 

 

Výměna pánve
huťáci 1.-4. ročník

 

 

 
21.10.
(Po)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 2PD

2.V(2VDe)

 

8:00-16:00

Konference o technologiích ve vzdělávání Liberec

 

Bar

14:00-16:00

Absence pedagoga

 

KuM

 

Technologická exkurze

4.V(4VDe)

Kyn

 
22.10.
(Út)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 2PD

2.V(2VDe)

 

 

IQ landie NAKAPII.

2.CH, 3.CH

Bar, Such

 

Technologická exkurze

4.V(4VDe)

Kyn

 
23.10.
(St)
 

 

Technologická exkurze

4.V(4VDe)

Kyn

 
24.10.
(Čt)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 3PD

3.V(3VDe)

 

10:00-15:00

Sklářské svítání, Jablonec nad Nisou

 

Bar

 
25.10.
(Pá)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 3PD

3.V(3VDe)

 

 

Exkurze TOPTEC, CRYTUR

4.CH

HaB, Ruz

 
26.10.
(So)
 

10:00-17:00

CRYSTAL VALLEY

 

 

 
29.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
30.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
31.10.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
1.11.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
4.11.
(Po)
 

7:00-10:30

Absence

 

KuM

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce

4.V(4VDe), 4.V(4VS)

 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 1PD

1.V(1VD)

 

 

Exkurze Muller Pharma

4.CH

Ruz

 
5.11.
(Út)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce

4.V(4VDe), 4.V(4VS)

 

 

Pišqworky - oblastní turnaj

 

 

 
7.11.
(Čt)
 

 

ÚP Mladá Boleslav- burza škol

 

 

 

Projektové vyučování a další aktivizační strategie ve výuce
Praha

 

Bar

 
8.11.
(Pá)
 

13:15-16:00

Absence pedagoga

 

KuM

 

Projektové vyučování a další aktivizační strategie ve výuce
Praha

 

Bar

 
12.11.
(Út)
 

12:15-15:45

Bezpečnostní školení
max 25 zaměstnanců

 

 

 

Exkurze TES
Jičín, Litomyšl

1.CH(1ChT), 2.CH(2TS), 3.V(3VS), 4.CH(4TS), 4.V(4VS)

Bar, HaB, Wün

 
20.11.
(St)
 

7:50-10:30

Filmové představení

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

Kub, Mal, Maz, Boh, Ruz, Such, Šik, Wün

 
22.11.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 
25.11.
(Po)
 

7:50-10:30

Olympiáda z českého jazyka

 

Ryb

16:00-16:15

Uzavírání klasifikace

 

 

 

Zahájení realizace klauzurních prací

4.V(4VS)

 

 
26.11.
(Út)
 

13:45-15:45

Klasifikační porada

 

 

 
27.11.
(St)
 

12:15-13:45

Prezentace Univerzity Pardubice - FCHT

3.CH, 4.CH

 

 
29.11.
(Pá)
 

15:00-17:30

Rodičovské schůzky ?????

 

 

 
3.12.
(Út)
 

17:00-18:00

Studentská přednáška

 

Pol

 
4.12.
(St)
 

 

Technologická exkurze
Nový Bor a okolí

1.CH(1ChT), 2.CH(2TS), 3.V(3VS), 4.CH(4ChT), 4.V(4VS)

Bar, HaB, Wün

 
5.12.
(Čt)
 

9:45-10:30

Prezentace soutěže Mistr křišťálu 2020
pí. Růžičková - Preciosa a.s.

 

MG

 
9.12.
(Po)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 3VS

3.V(3VS)

 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 2VS

2.V(2VS)

 

 
10.12.
(Út)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 3VS

3.V(3VS)

 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 2VS

2.V(2VS)

 

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
11.12.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
12.12.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
13.12.
(Pá)
 

13:45-15:45

Mimořádná pedagogická porada

 

 

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
16.12.
(Po)
 

7:50-13:00

Klauzurní práce kresba 1VS

1.V(1VS)

 

13:30-15:00

Komunikace - Jaroslav Pekara
všichni pedagogové

 

Smo

15:30-20:00

Vánoční posezení zaměstnanců školy

 

 

 
19.12.
(Čt)
 

10:00-12:00

Sexuální výchova a prevence rizikového chování - přednáška MUDr. Radima Uzla

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

Kub, Mal, Maz, Boh, Ruz, Such, Šik, Wün

 
23.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
24.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
25.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
26.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
27.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
30.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
31.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
1.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
2.1.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
3.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
6.1.
(Po)
 

 

Zahájení realizace klauzurních prací 2VS

 

 

 
7.1.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky PD, VZS

 

 

 

Zahájení realizace klauzurních prací 3VS

 

 

 
8.1.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky PD, VZS

 

 

 
20.1.
(Po)
 

 

Nepřítomnost
DVPP

 

Vos

 
21.1.
(Út)
 

 

Náhradní termín talentových zkoušek 1.termín

 

 

 
22.1.
(St)
 

 

Náhradní termín talentových zkoušek 2.termín

 

 

 
24.1.
(Pá)
 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce 3VDe

3.V(3VDe)

 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurních prací 4VDe

4.V(4VDe)

 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 
27.1.
(Po)
 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce 1PD

1.V(1VDe)

 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce 2PD

2.V(2VDe)

 

16:00-16:15

Uzavírání klasifikace

 

 

 

Odborná exkurze
Diamo, Membrain

4.CH

Ruz, Such

 
28.1.
(Út)
 

13:45-15:45

Klasifikační porada

 

 

 
30.1.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

Med

 

Nepřítomnost

 

KuM

 
31.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 
5.2.
(St)
 

 

Den otevřených dveří - chemické i výtvarné obory

 

 

 
6.2.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

DolJ

 
8.2.
(So)
 

 

Maturitní ples

 

 

 
10.2.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
11.2.
(Út)
 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
12.2.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Vos

 
13.2.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Boh

 
14.2.
(Pá)
 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurní práce

4.V(4VS)

 

14:00-15:45

Mimořádná porada zaměstnanců - FKSP

 

 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Boh

 

Kyber bezpečnost - DVPP

 

Koč

 
17.2.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Boh

 
18.2.
(Út)
 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Boh

 
19.2.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Boh

 
20.2.
(Čt)
 

 

DVK exkurze Praha umění 20.století

4.V

Lin

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Boh

 
21.2.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

HuZ

 

Nepřítomnost

 

Boh

 
26.2.
(St)
 

 

Terezín

3.CH, 3.V

Kub, Wün

 
2.3.
(Po)
 

7:00-15:30

Grafická maturitní zkouška 4VS

4.V(4VDe), 4.V(4VS)

 

 
3.3.
(Út)
 

7:00-15:30

Grafická maturitní zkouška 4VS

4.V(4VDe), 4.V(4VS)

 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 1PD

1.V(1VDe)

 

 
4.3.
(St)
 

12:15-13:00

Schůzka ples 2021

2.CH, 2.V

 

 
9.3.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
10.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
11.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

InDesign
DVPP v rámci projektu Šablony II

 

 

 
12.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

InDesign
DVPP v rámci projektu Šablony II

 

 

 
13.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

InDesign
DVPP v rámci projektu Šablony II

 

 

 
15.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz-ZRUŠENO
+ Barešová Jana, Ružička do úterka včetně

1.CH, 1.V

Kub, Boh, Pos, Ruz, Such

 
16.3.
(Po)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 2VPD - bude přesunuto

2.V(2VDe)

 

 

Lyžařský kurz-ZRUŠENO
+ Barešová Jana, Ružička do úterka včetně

1.CH, 1.V

Kub, Boh, Pos, Ruz, Such

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
17.3.
(Út)
 

7:45-15:30

Grafické klauzurní práce 2VPD - bude přesunuto

2.V(2VDe)

 

9:30

Stezka svobody - lití krychlí

 

 

 

Lyžařský kurz-ZRUŠENO
+ Barešová Jana, Ružička do úterka včetně

1.CH, 1.V

Kub, Boh, Pos, Ruz, Such

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

Maturity na nečisto 3.V - bude přesunuto

 

Lin, Mal, Wün

 

Asociace chemických škol na SUPŠS Železný Brod

 

Vos

 
18.3.
(St)
 

13:00-14:00

Příběhy našich sousedů

2.CH, 2.V

 

 

Lyžařský kurz-ZRUŠENO
+ Barešová Jana, Ružička do úterka včetně

1.CH, 1.V

Kub, Boh, Pos, Ruz, Such

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

Asociace chemických škol na SUPŠS Železný Brod

 

Vos

 
19.3.
(Čt)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 3 PD - bude přesunuto

3.V(3VDe)

 

 

Lyžařský kurz-ZRUŠENO
+ Barešová Jana, Ružička do úterka včetně

1.CH, 1.V

Kub, Boh, Pos, Ruz, Such

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
20.3.
(Pá)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 3 PD - bude přesunuto

3.V(3VDe)

 

 

Školení NIDV

 

Has

 

Lyžařský kurz-ZRUŠENO
+ Barešová Jana, Ružička do úterka včetně

1.CH, 1.V

Kub, Boh, Pos, Ruz, Such

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
23.3.
(Po)
 

7:50- 9:25

Matematický klokan - ZRUŠENO

 

Kub

 

Zahájení dílenské práce 1VS

 

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
24.3.
(Út)
 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
25.3.
(St)
 

 

Porada ředitelů

 

Has

 

2. kolo přijímacího řízení VZS - bude přesunuto

 

 

 

Porada ředitelů LBK

 

Has

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
26.3.
(Čt)
 

 

Karnyx - vyhodnocení soutěže

 

 

 

Nepřítomnost

 

Lin

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
27.3.
(Pá)
 

7:00-17:10

Volby do školské rady
9:25-9:45, 13:00-13:30 sekretariát

 

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

Nepřítomnost

 

Lin

 
30.3.
(Po)
 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
31.3.
(Út)
 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
1.4.
(St)
 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
2.4.
(Čt)
 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
3.4.
(Pá)
 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
6.4.
(Po)
 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurních prací 2VS

2.V(2VS)

 

 

Asociace ředitelů výtvarných škol - K. Vary ZRUŠENO

 

Has

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
7.4.
(Út)
 

 

Asociace ředitelů výtvarných škol - K. Vary ZRUŠENO

 

Has

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
8.4.
(St)
 

8:00-10:45

Státní maturitní zkoušky ZRUŠENO
Písemná práce - CJL

4.CH, 4.V

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
9.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
10.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
13.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
14.4.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky ACH, TS - Jednotná přijímací zkouška
1. termín

 

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
15.4.
(St)
 

 

Klauzurní práce figura ZRUŠENO
4 vyučovací hodiny

4.V(4VS)

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

Přijímací zkoušky ACH, TS - Jednotná přijímací zkouška
2. termín

 

 

 
16.4.
(Čt)
 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurní práce 3VS ZRUŠENO

3.V(3VS)

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
17.4.
(Pá)
 

 

DVK exkurze Itálie ZRUŠENO

2.V, 3.V

MG, Lin, Šik, Wün

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
20.4.
(Po)
 

 

DVK exkurze Itálie ZRUŠENO

2.V, 3.V

MG, Lin, Šik, Wün

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
21.4.
(Út)
 

 

DVK exkurze Itálie ZRUŠENO

2.V, 3.V

MG, Lin, Šik, Wün

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
22.4.
(St)
 

 

DVK exkurze Itálie ZRUŠENO

2.V, 3.V

MG, Lin, Šik, Wün

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
23.4.
(Čt)
 

 

DVK exkurze Itálie ZRUŠENO

2.V, 3.V

MG, Lin, Šik, Wün

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
24.4.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

16:00-16:15

Uzavírání klasifikace

 

 

 

DVK exkurze Itálie ZRUŠENO

2.V, 3.V

MG, Lin, Šik, Wün

 

Poslední zvonění - ZRUŠENO

4.CH, 4.V

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
27.4.
(Po)
 

13:45-15:45

Klasifikační porada

 

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 
28.4.
(Út)
 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 

Praktická maturita ACH, TS ????

 

And, Ruz

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
29.4.
(St)
 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 

Klauzury - figura ????

3.V(3VS)

 

 

Praktická maturita ACH, TS ????

 

And, Ruz

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
30.4.
(Čt)
 

8:00- 9:45

Státní maturitní zkouška ZRUŠENO
Písemná práce - ANJ

4.CH, 4.V

 

8:00- 9:45

Dokumentární film V síti ?????

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V

 

15:00-17:30

Rodičovské schůzky ?????

 

 

 

UZAVŘENÍ ŠKOLY

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

 

 
4.5.
(Po)
 

8:00-10:30

Maturitní zkoušky státní část - didaktické testy
Matematika

 

 

13:00-15:45

Maturitní zkoušky státní část - didaktické testy
Anglický jazyk

4.CH, 4.V

 

 

DVK exkurze Praha

3.V

Lin, Wün

 

Exkurze Poděbrady
Bohemia Crystal, Blažek Glass

2.CH, 2.V

Bar, HaB, Such

 
5.5.
(Út)
 

7:50-12:10

Technologická exkurze
Technosklo Držkov

3.V

Bar, Wün

8:00-10:00

Maturitní zkoušky státní část - didaktické testy
Český jazyk

4.CH, 4.V

 

 

DVK exkurze Praha

1.V, 2.V

Lin, Mal, Boh, Šik

 
6.5.
(St)
 

13:00-16:15

Klauzurní práce 3VS
4 vyučovací hodiny

 

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 
7.5.
(Čt)
 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 

Maturita na nečisto

3.CH

And, Ruz

 
11.5.
(Po)
 

7:45-14:45

ZUŠ Lomnice nad Popelkou
prohlídka + VYP workshop

 

Šik

 

Svatý týden 4CH

 

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 
12.5.
(Út)
 

7:45-13:00

Klauzurní práce 2VS lebka
6 vyučovacích hodin

 

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 

Přijímací zkoušky ACH, TS - Jednotná přijímací zkouška
1. náhradní termín

 

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 
13.5.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Teoretický den
CJL, ANJ, DVK, TEC

4.V

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 

Přijímací zkoušky ACH, TS - Jednotná přijímací zkouška
2. náhradní termín

 

 

 
14.5.
(Čt)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 
15.5.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Intenzivní maturitní zkoušky ????

4.V

 

 

Svatý týden 4CH

 

 

 

Předávání cen Tanvaldská kotlina

 

 

 
17.5.
(Ne)
 

 

Plenér Vysoké nad Jizerou

2.V

MG, Rýd, Šik

 
18.5.
(Po)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 

Plenér Vysoké nad Jizerou

2.V

MG, Rýd, Šik

 
19.5.
(Út)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 

Plenér Vysoké nad Jizerou

2.V

MG, Rýd, Šik

 
20.5.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 

Plenér Vysoké nad Jizerou

2.V

MG, Rýd, Šik

 
21.5.
(Čt)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

DVK exkurze Praha

3.V

Lin, Wün

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 

Plenér Vysoké nad Jizerou

2.V

MG, Rýd, Šik

 
22.5.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory ACH a TS

4.CH

 

 

Svatý týden 4V

 

 

 

Plenér Vysoké nad Jizerou

2.V

MG, Rýd, Šik

 
25.5.
(Po)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
26.5.
(Út)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
27.5.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

ZUŠ Lomnice

 

Šik

 

Maturity Dvůr Králové

 

And

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
28.5.
(Čt)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Maturity Dvůr Králové

 

And

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
29.5.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníky

3.CH, 3.V

 

 

Maturity Dvůr Králové

 

And

 

Ústní maturitní zkoušky obory VZS a PD

 

 

 
30.5.
(So)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
1.6.
(Po)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
2.6.
(Út)
 

 

DVK exkurze Praha

3.V

Lin, Wün

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
3.6.
(St)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
4.6.
(Čt)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 
5.6.
(Pá)
 

 

Sportovní kurz

 

Pos, Such

 

Hodnocení dílenské práce 1VS
jen dílenští po výuce

1.V(1VS)

 

 
7.6.
(Ne)
 

11:00-16:00

Otevírání Stezky svobody - Horní Maxov

 

 

 
8.6.
(Po)
 

7:45-15:30

Grafická klauzurní práce 1VS

1.V(1VS)

 

 
11.6.
(Čt)
 

7:00- 9:45

Obhajoba klauzurní práce 1PD

1.V(1VDe)

 

 
12.6.
(Pá)
 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce 2PD

2.V(2VDe)

 

7:00-13:00

Obhajoba klauzurní práce

3.V(3VDe)

 

 
16.6.
(Út)
 

16:00-17:00

Předávání maturitních vysvědčení

4.CH, 4.V

 

 
20.6.
(So)
 

 

Oslava 100. let od založení školy

 

 

 
22.6.
(Po)
 

 

Rytecké sympozium Kamenický Šenov

 

Schi

 
24.6.
(St)
 

 

DVK exkurze Jižní Čechy

3.V

Lin, Wün

 
25.6.
(Čt)
 

16:00-16:15

Uzavírání klasifikace

 

 

 

DVK exkurze Jižní Čechy

3.V

Lin, Wün

 
26.6.
(Pá)
 

9:45-11:15

Kyberšikana - přednáška žáci

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V

 

11:30-13:00

Kyberšikana - přednáška pedagogové

 

 

13:45-15:45

Klasifikační porada

 

 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

6.4.2020 (9:04)

Zpracováno v systému Bakaláři