Přehled akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.9.
(Po)
 

 

Opravné písemné MZ 2018 Podzim

 

 

 
4.9.
(Út)
 

 

Opravné písemné MZ 2018 Podzim

 

 

 
5.9.
(St)
 

 

Harmonizační dny

1.CH, 1.V

 

 

Opravné písemné MZ 2018 Podzim

 

 

 
6.9.
(Čt)
 

 

Harmonizační dny

1.CH, 1.V

 

 

Opravné písemné MZ 2018 Podzim

 

 

 
7.9.
(Pá)
 

14:00-16:00

Provozní porada

 

 

 

Opravné písemné MZ 2018 Podzim

 

 

 

Harmonizační dny

1.CH, 1.V

 

 
12.9.
(St)
 

 

Opravné MZ 2018Podzim - ACH

 

 

 

MZ Jablonec

 

Mal

 
13.9.
(Čt)
 

8:00-13:00

Ateliér Bižuterie
Muzeum skla a bižuterie Jablonec nad Nisou

1.V(bž1), 2.V(biž2), 3.V(bž3), 4.V(bž4)

Vac, Kra

 

MZ 2018P - Dvůr Králové

 

And

 

Opravné MZ 2018Podzim - Výtvarné obory

 

 

 
15.9.
(So)
 

 

Skleněné městečko

 

 

 
16.9.
(Ne)
 

 

Skleněné městečko

 

 

 
17.9.
(Po)
 

 

Opravné MZ 2018P - Praha

 

 

 
19.9.
(St)
 

 

DVPP

 

Kub

 
20.9.
(Čt)
 

 

DVPP

 

Kub

 
21.9.
(Pá)
 

 

DVPP

 

Kub

 
24.9.
(Po)
 

 

Prezentace školy Klatovy

 

DoJ, DoL, Wün

 
2.10.
(Út)
 

 

Nakap I, KÚ LK

 

Bar

 

Večerní představení - Konec starých časů

4.V

Ryb

 
3.10.
(St)
 

 

Večerní představení - Zamilovaný Shakespeare

2.CH, 3.CH

Ryb

 

Exkurze Praha

3.V, 4.V

Lin, Med

 
4.10.
(Čt)
 

9:00-11:00

US delegace

 

Smo

 

NIDV Praha

 

Ryb

 
5.10.
(Pá)
 

 

IGS Nový Bor

1.V(hu1), 2.V(hu2), 3.V(hu3), 4.V(hu4d), 4.V(hu4)

Pol, Skr

 

Ámos Jablonec nad Nisou
Burza škol

 

Kyn, Mal

 
8.10.
(Po)
 

 

Dobrovický cukrovar - odborná exkurze

4.CH

Bar, Ruz

 
11.10.
(Čt)
 

 

Educa Liberec
Burza škol

 

 

 
12.10.
(Pá)
 

 

Educa Liberec
Burza škol

 

 

 
13.10.
(So)
 

 

Educa Liberec
Burza škol

 

 

 
18.10.
(Čt)
 

8:00-16:00

Den otevřených dveří

 

 

 
22.10.
(Po)
 

12:00-15:00

Projektový den pro žáky ZŠ
ZŠ Železný Brod

 

 

 

Technologická exkurze 4VDe

4.V(4VDe)

Kyn

 

Večerní představení - Mnoho povyku pro nic

2.V

Ryb

 

Technoilogická exkurze 4VS, 3VS, 3TS, 1T

1.CH(1TS), 3.CH(3TS), 3.V(3VS), 4.V(4VS)

HaB, Smo

 
23.10.
(Út)
 

10:00-13:30

Projektový den pro žáky ZŠ
ZŠ Železný Brod

 

 

 

Technologická exkurze 4VDe

4.V(4VDe)

Kyn

 

DVPP

 

Mal

 
24.10.
(St)
 

7:00-14:30

NIDV - Liberec
DVPP

 

Pos

 

Technologická exkurze 4VDe

4.V(4VDe)

Kyn

 
25.10.
(Čt)
 

8:00-15:30

KÚ Liberec

 

Bar

 

DESIGNBLOK Praha

2.V, 3.V

HaM, HuZ, Kyn, Rýd

 

Ateliér Bižuterie
Praha

1.V(bž1), 2.V(biž2), 3.V(bž3), 4.V(bž4)

Vac, Kra

 
29.10.
(Po)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
30.10.
(Út)
 

9:30-12:45

Autorský zákon - DVPP
Aula

 

 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
1.11.
(Čt)
 

7:50-15:30

1. grafická klauzurní práce 3VDe NAVd
16 hodin, hodnocení a prezentace 18. 1. 2019

3.V(3VDe)

 

7:50-15:30

1. klauzurní práce 2VDe VYPd
16 hodin, prezentace a hodnocení 24. 1. 2019

2.V(2VDe)

 

8:00-12:00

Projektový den pro žáky ZŠ
ZŠ Velké Hamry

 

 

 
2.11.
(Pá)
 

7:50-15:30

1. grafická klauzurní práce 3VDe NAVd
16 hodin, hodnocení a prezentace 18. 1. 2019

3.V(3VDe)

 

7:50-15:30

1. klauzurní práce 2VDe VYPd
16 hodin, prezentace a hodnocení 24. 1. 2019

2.V(2VDe)

 

 
5.11.
(Po)
 

7:50-15:30

1. klauzurní práce 1.VDe VYPd
8 hodin prezentace a hodnocení 21.1. 2019

1.V(1VDe)

 

 
6.11.
(Út)
 

8:30-16:00

Burza škol - ÚP Mladá Boleslav

 

Has

 

NUV Praha

 

Vos

 
7.11.
(St)
 

7:50-15:30

Grafická klauzurní práce 4VS, 4VDe - NAV, NAVd
16 hodin, realizace DS 27. 11. 2018 - 14. 2. 2019, prezentace a hodnocení 4VDe 25. 1. 2019, 4VS 28. 2. 2019

4.V

 

 
8.11.
(Čt)
 

7:50-15:30

Grafická klauzurní práce 4VS, 4VDe - NAV, NAVd
16 hodin, realizace DS 27. 11. 2018 - 14. 2. 2019, prezentace a hodnocení 4VDe 25. 1. 2019, 4VS 28. 2. 2019

4.V

 

 
9.11.
(Pá)
 

 

Lekař

 

Mal

 

TopTec, Crytur Turnov

4.CH

Ruz

 
12.11.
(Po)
 

8:30-15:30

NIDV Liberec

 

Maz

 
13.11.
(Út)
 

 

Švácha

 

DoJ, Šik

 
14.11.
(St)
 

7:30-14:30

iQLandia - Anorganická chemie a biochemie

3.CH, 4.CH

Ruz, Such

 
19.11.
(Po)
 

8:00-12:00

Projektový den pro žáky ZŠ
ZŠ Zásada

 

 

 
23.11.
(Pá)
 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 
26.11.
(Po)
 

10:30-13:00

Kino Jan Palach

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V, 4.CH, 4.V

And, Kub, Mal, Maz, Smo, Such, Šik, Wün

 
27.11.
(Út)
 

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 

Zahájení realizace klauzurní práce 4VS
do 19. 2. 2019

4.V(4VS)

 

 
30.11.
(Pá)
 

15:00-17:45

Rodičovské schůzky

 

 

 
4.12.
(Út)
 

10:30-14:00

Nepřítomnost

 

Děd

 
10.12.
(Po)
 

7:50-15:30

1. grafická klauzurní práce 2.VS VYP
16 hodin, realizace od 4. 1. 2019 - do 8. 4. 2019, prezentace a hodnocení 15. 4. 2019

 

 

7:50-15:30

1. klauzurní práce 3VS VYP
16 hodin, prezentace a hodnocení 4. 4. 2019

3.V(3VS)

 

 

Instalace nové techniky

 

 

 
11.12.
(Út)
 

7:50-15:30

1. grafická klauzurní práce 2.VS VYP
16 hodin, realizace od 4. 1. 2019 - do 8. 4. 2019, prezentace a hodnocení 15. 4. 2019

 

 

7:50-15:30

1. klauzurní práce 3VS VYP
16 hodin, prezentace a hodnocení 4. 4. 2019

3.V(3VS)

 

 
13.12.
(Čt)
 

8:45-12:00

Nepřítomnost

 

Such

12:15-16:00

Nepřítomnost

 

Děd

 
17.12.
(Po)
 

12:15-17:10

1. klauzurní práce 1.VS VYP
6 hodin

1.V(1VS)

 

 
18.12.
(Út)
 

9:45-13:00

Detesk Železný Brod

1.CH(1TS), 3.CH(3TS), 3.V(3VS)

HaB

 
20.12.
(Čt)
 

9:45-11:15

Prezentace možnosti uplatnění v AČR a možnosti studia na Univerzitě obrany

3.CH, 4.CH

And

 
24.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
25.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
26.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
27.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
28.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
31.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
1.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
2.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

 
3.1.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
4.1.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 

 
7.1.
(Po)
 

 

Zahájení realizace klauzurní práce 2VS
do 12. 4. 2019

2.V(2VS)

 

 
8.1.
(Út)
 

 

Přijímací zkoušky s talentovou zkouškou 1.kolo

 

 

 

Zahájení realizace klauzurní práce 3VS
do 26. 3. 2019

3.V(3VS)

 

 
9.1.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky s talentovou zkouškou 1.kolo

 

 

 

DVPP - ŠMAK

 

Kub

 
14.1.
(Po)
 

 

DVPP

 

Such

 
15.1.
(Út)
 

 

DVPP Praha - dohled

 

Koč

 

Přijímací zkoušky s talentovou zkouškou 1.kolo - náhradní termín

 

 

 

DVPP

 

Such

 
16.1.
(St)
 

 

Přijímací zkoušky s talentovou zkouškou 1.kolo - náhradní termín

 

 

 

DVPP

 

Such

 
17.1.
(Čt)
 

 

DVPP

 

Such

 
18.1.
(Pá)
 

 

DVPP

 

Such

 
22.1.
(Út)
 

7:50-11:20

Hodnocení 1. klauzurní práce 1VDe
prezentace a hodnocení

1.V(1VDe)

 

8:40-12:10

Hodnocení klauzurní práce 3VDe
Prezentace a hodnocení

3.V(3VDe)

 

 

Ukončení realizace klauzurní práce

4.V(4VDe)

 

 
24.1.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost
zkoušky VŠ

 

Such

 
25.1.
(Pá)
 

7:00-10:30

Hodnocení 1. klauzurní práce 2VDe VYPd
Prezentace a hodnocení

2.V(2VDe)

 

8:40-13:00

Hodnocení klauzurní práce 4VDe
Prezentace a hodnocení

4.V(4VDe)

 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 

Klauzurní práce FIK
4 hodiny

4.V(4VS)

 

 
29.1.
(Út)
 

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 
30.1.
(St)
 

 

DVPP Praha

 

Vos

 

DVPP

 

Vos

 
1.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 

 
5.2.
(Út)
 

11:25-13:00

Přednáška TEC

1.CH(1TS), 3.CH(3TS), 3.V(3VS)

HaB

 
6.2.
(St)
 

8:00-16:00

Den otevřených dveří

 

 

 
7.2.
(Čt)
 

 

Školení předsedů MK
NIDV Liberec

 

And

 
9.2.
(So)
 

 

Maturitní ples

 

 

 
12.2.
(Út)
 

 

Nepřítomnost
zkoušky VŠ

 

Such

 
13.2.
(St)
 

 

Terezín 3. ročníky

 

 

 
19.2.
(Út)
 

 

Dokončení klauzurní práce 4VS
od 27. 11. 2018

4.V(4VS)

 

 
20.2.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

HaM

 
21.2.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

HaM

 
22.2.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

HaM

 
25.2.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

HaM

 
26.2.
(Út)
 

 

Nepřítomnost

 

HaM

 
27.2.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

HaM

 

DVPP Liberec

 

Kub, Maz

 
28.2.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

HaM

 

Exkurze Praha

4.V

Lin, Smo

 
1.3.
(Pá)
 

7:00-12:10

Hodnocení klauzurní práce 4VS
Prezentace a hodnocení

4.V(4VS)

 

 
4.3.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
5.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
6.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
7.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
8.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

 
10.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz

1.CH

KbM, Pos, Such

 
11.3.
(Po)
 

 

Praha

 

DoL

 

Lyžařský kurz

1.CH

KbM, Pos, Such

 
12.3.
(Út)
 

11:25-13:00

Olovnaté sklo - p. Kořenský

3.CH(3ChT), 3.V(3VS)

HaB

 

Lyžařský kurz

1.CH

KbM, Pos, Such

 
13.3.
(St)
 

7:50-15:30

Grafická maturitní práce 4V
16 hodin, realizace od 28. 3. 2019 do 30. 4. 2019 v rámci výuky, intenzivní maturitní práce od 13. 5. 2019 do 24. 5. 2019

4.V

 

 

Lyžařský kurz

1.CH

KbM, Pos, Such

 

Hostinné, Kuks

1.V

Lin, Mal

 
14.3.
(Čt)
 

7:50-15:30

Grafická maturitní práce 4V
16 hodin, realizace od 28. 3. 2019 do 30. 4. 2019 v rámci výuky, intenzivní maturitní práce od 13. 5. 2019 do 24. 5. 2019

4.V

 

 

Lyžařský kurz

1.CH

KbM, Pos, Such

 
15.3.
(Pá)
 

9:15-12:00

ZUŠ Jaroměř

 

Pol

 

Lyžařský kurz

1.CH

KbM, Pos, Such

 
16.3.
(So)
 

 

KOnference učitelů ČJ

 

Jani

 
17.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz

1.V

 

 
18.3.
(Po)
 

 

Asociace chemických škol Brno

 

And

 

Konference Fulbright

 

KbM

 

Lyžařský kurz

1.V

 

 
19.3.
(Út)
 

 

DESKO - sklářská konference
celý den AULA

 

 

 

Asociace chemických škol Brno

 

And

 

Konference Fulbright

 

KbM

 

Lyžařský kurz

1.V

 

 
20.3.
(St)
 

 

Asociace chemických škol Brno

 

And

 

Konference Fulbright

 

KbM

 

Lyžařský kurz

1.V

 

 
21.3.
(Čt)
 

17:00-18:30

Prezentace výtvarníků č. 9 - Tomáš Rýdl

 

Rýd

 

Lyžařský kurz

1.V

 

 
22.3.
(Pá)
 

 

Matematická klokan

 

Kub

 

Lyžařský kurz

1.V

 

 
25.3.
(Po)
 

7:50-15:30

2. klauzurní práce 2VDe VYPd
16 hodin, prezentace a hodnocení 24. 6. 2019

2.V(2VDe)

 

7:50-15:30

2. klauzurní práce 1.VDe VYPd
8 hodin prezentace a hodnocení 17. 6. 2019

1.V(1VDe)

 

 
26.3.
(Út)
 

7:50-15:30

2. klauzurní práce 2VDe VYPd
16 hodin, prezentace a hodnocení 24. 6. 2019

2.V(2VDe)

 

 

Dokončení klauzurní práce 3VS

3.V(3VS)

 

 

PGR - praktická nepovinná maturita

4.V

Děd, Kyn, Rýd

 
27.3.
(St)
 

 

PGR - praktická nepovinná maturita

4.V

Děd, Kyn, Rýd

 

American day
a set of presentations with discussions with 5 Americans

 

KbM

 
28.3.
(Čt)
 

7:50-15:30

2. grafická klauzurní práce 3VDe NAVd
16 hodin, prezentace a hodnocení 21. 6. 2018

3.V(3VDe)

 

 

Zahájení realizace maturitních prací 4V
do 30. 4. 2019

4.V

 

 
29.3.
(Pá)
 

7:50-15:30

2. grafická klauzurní práce 3VDe NAVd
16 hodin, prezentace a hodnocení 21. 6. 2018

3.V(3VDe)

 

 
1.4.
(Po)
 

 

Zahájení dílenské práce 1.Výtvarný ročník
do 14.6.2019

1.V

 

 

ZŠ Hamry

 

Mal

 
2.4.
(Út)
 

12:15-17:10

Nepřítomnost

 

Such

 

ZŠ Hamry

 

Mal

 
3.4.
(St)
 

 

ZŠ Hamry

 

Mal

 
4.4.
(Čt)
 

8:40-13:00

Hodnocení klauzurní práce 3VS VYP
Prezentace a hodnocení

3.V(3VS)

 

 
5.4.
(Pá)
 

13:45-14:45

Pracovní schůzka Zadavatelů MZ 2019
Všichni vyučující dle soupisky

 

 

 
10.4.
(St)
 

 

ŠMK - Vysoké nad Jizerou

 

Děd

 

Ukončení výuky v 12.10

 

 

 

Písemné práce MZ ČJL
sloh CJL od 12:30

4.CH, 4.V

 

 
11.4.
(Čt)
 

8:30-11:00

KC Kino - promítání filmu
sraz před KC Kino v 8.20

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V

And, Kub, Mal, Such, Šik, Wün

 

Písemné práce MZ ANJ
sloh ANJ od 8:00

4.CH, 4.V

 

 

ŠMK - Vysoké nad Jizerou

 

Děd

 
12.4.
(Pá)
 

13:30-14:30

Koordinační schůzka ERASMUS+

 

Mann

 

Jednotné přijímací zkoušky Cermat

 

 

 

Dokončení realizace klauzurní práce 2VS

2.V(2VS)

 

 
15.4.
(Po)
 

 

Jednotné přijímací zkoušky Cermat

 

 

 
16.4.
(Út)
 

11:25-13:00

Elektrické tavení skla - p. Kořenský

1.CH(1TS), 3.CH(3TS), 3.V(3VS)

HaB

 

Nepřítomnost

 

Sur

 
18.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 
22.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 

 
24.4.
(St)
 

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 
25.4.
(Čt)
 

 

Exkurze Praha

3.V

Lin, Rýd

 
26.4.
(Pá)
 

7:00-13:00

Hodnocení klauzurní práce 2VS
Prezentace a hodnocení

2.V(2VS)

 

15:00-17:45

Rodičovské schůzky

 

 

 
30.4.
(Út)
 

 

Předávání vysvědčení

4.CH, 4.V

 

 
2.5.
(Čt)
 

 

SČ MZ jaro 2019 DT MAT, ANJ
MAT od 8:00 ANJ od 13:00

 

 

 

DVK Praha

1.V, 2.V

HaM, Lin, Šik, Wün

 

Exkurze - Jeskyně Bozkov

1.CH

Such

 

Exkurze ČOV Liberec, Temperatior Liberec

2.CH

Šu, Vac

 

Exkurze - Muzeum skla a bižuterie Jablonec

3.V

DoJ, Has

 

Exkurze Temperatior Liberec, ČOV Liberec

3.CH

Koš, Sur

 
3.5.
(Pá)
 

8:30-10:00

Přednáška na téma kriminalita mládeže - KC Kino
sraz před KC Kino v 8.20

1.CH, 1.V, 2.CH, 2.V, 3.CH, 3.V

And, Koš, Kyn, Mal, Maz, Pos, Ryb

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 

SČ MZ jaro 2019 DT CJL
CJL od 8:00

 

 

 
9.5.
(Čt)
 

 

Maturity na nečisto

3.CH

And, Maz, Ruz, Vos

 

Zahájení intenzivních maturitních prací 4V
do 24. 5. 2019

4.V

 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 
10.5.
(Pá)
 

12:15-17:10

2. klauzurní práce 2.VS VYP
studie lebky, 6 hodin

2.V(2VS)

 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 

2. Klauzurní práce 3VS
8 hodin

3.V(3VS)

 

 
13.5.
(Po)
 

 

Náhradní termín jednotných přijímacích zkoušek

 

 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 
14.5.
(Út)
 

 

Náhradní termín jednotných přijímacích zkoušek

 

 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 
15.5.
(St)
 

 

Konzultace 4.V k ústním maturitním zkouškám z CJL, ANJ, DVK, TEC

4.V

 

 

Praktická maturitní zkouška

4.CH

 

 
16.5.
(Čt)
 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 

Praktická maturitní zkouška

4.CH

 

 
17.5.
(Pá)
 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 
19.5.
(Ne)
 

 

Sportovní kurz Sedmihorky

2.CH

 

 
20.5.
(Po)
 

 

Nepřítomnost

 

DoL

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Sportovní kurz Sedmihorky

2.CH

 

 

Svaťák

4.CH

 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 
21.5.
(Út)
 

 

Nepřítomnost

 

DoL

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Sportovní kurz Sedmihorky

2.CH

 

 

Svaťák

4.CH

 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 
22.5.
(St)
 

 

Nepřítomnost

 

DoL

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Sportovní kurz Sedmihorky

2.CH

 

 

Svaťák

4.CH

 

 

Konzultace 4.V k ústním maturitním zkouškám z CJL, ANJ, DVK, TEC

4.V

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost

 

DoL

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Sportovní kurz Sedmihorky

2.CH

 

 

Prezentace školy NPÚ

 

Bar

 

Svaťák

4.CH

 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 
24.5.
(Pá)
 

 

Nepřítomnost

 

DoL

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Sportovní kurz Sedmihorky

2.CH

 

 

Svaťák

4.CH

 

 

Intenzivní praktické maturitní práce

4.V

 

 
27.5.
(Po)
 

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.CH

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Svaťák

4.V

 

 

Plenér

2.V

 

 
28.5.
(Út)
 

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.CH

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Svaťák

4.V

 

 

Plenér

2.V

 

 
29.5.
(St)
 

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.CH

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Svaťák

4.V

 

 

Plenér

2.V

 

 
30.5.
(Čt)
 

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.CH

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Svaťák

4.V

 

 

Plenér

2.V

 

 
31.5.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Svaťák

4.V

 

 

Plenér

2.V

 

 
3.6.
(Po)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.V

 

 
4.6.
(Út)
 

9:45-11:15

Lecture and Demonstration - Helena Parriott - Glass days - Fulbright - mold blown glass

1.CH(1TS), 1.V, 2.V

KbM, Pol, Skr

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.V

 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 
5.6.
(St)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.V

 

 
6.6.
(Čt)
 

9:45-11:15

Pavlina Čambalova - glass engraving - Glass days

1.CH(1TS), 1.V, 2.V

KbM

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.V

 

 
7.6.
(Pá)
 

 

Odborné praxe 3. ročníků

 

 

 

Ústní MZ Jaro 2019

4.V

 

 
12.6.
(St)
 

10:35-11:20

Karnyx - prezentace

1.V, 2.V, 3.V

 

 

Univerzita Obrany - Vyškov u Brna
odborná exkurze

3.CH

And, ŽidJ

 
13.6.
(Čt)
 

 

Nepřítomnost od 14:45

 

Lin

 
14.6.
(Pá)
 

 

Zakončení dílenské práce 1.Výtvarný ročník
od 1. 4. 2019

 

 

 
17.6.
(Po)
 

7:50-15:30

2. klauzurní práce 1.VS VYP
8 hodin

1.V(1VS)

 

12:15-15:30

Hodnocení 2. klauzurní práce 1.VDe
prezentace

 

 

 
18.6.
(Út)
 

 

Předávání maturitních vysvědčení

 

 

 
19.6.
(St)
 

 

Maturita nanečisto

3.V

Lin, Mal

 
20.6.
(Čt)
 

9:45-11:15

Lecture and Demonstration - Brant Cole - Glass days - glass-blowing

1.CH(1TS), 1.V, 2.V, 3.CH(3TS), 3.V

KbM, Skr

 

Nepřítomnost od 14:45

 

Lin

 
21.6.
(Pá)
 

7:00-10:30

Hodnocení 2. klauzurní práce 2VDe
Prezentace a hodnocení

2.V(2VDe)

 

8:40-12:10

Hodnocení klauzurní práce 3VDe
Prezentace a hodnocení klauzurní práce

3.V(3VDe)

 

10:35-11:20

Hodnocení dílenské práce 1VS
pouze dílenští učitelé 1VS

 

 

13:45-15:45

Provozní porada

 

 

 

Nepřítomnost

 

Bar

 
22.6.
(So)
 

 

Francie

3.V

Mal

 
23.6.
(Ne)
 

 

Francie

3.V

Mal

 
24.6.
(Po)
 

 

Francie

3.V

Mal

 
25.6.
(Út)
 

9:00-12:00

ZŠ Mladá Boleslav - laboratoře

 

ŽidJ

13:45-15:45

Pedagogická porada

 

 

 

Francie

3.V

Mal

 
26.6.
(St)
 

 

Exkurze Jižní Morava a Jižní Čechy

3.V

Lin, Mal

 
27.6.
(Čt)
 

 

Exkurze Jižní Morava a Jižní Čechy

3.V

Lin, Mal

 
28.6.
(Pá)
 

 

Předávání vysvědčení

 

 

 
26.8.
(Po)
 

8:30-11:00

Úvodní porada

 

 

13:00-14:30

Jak pracovat s žáky se sluchovým postižením
Mgr. Šárka Prokopiusová, speciální pedagog z SPC Beroun

 

 

25.6.2019 (11:38)

Zpracováno v systému Bakaláři